Příspěvky uživatele - slniečko

Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021
Odporucam viacero zdrojov preverennych informacii. Tomatoville a Tatiana je len 15% percent celosvetovych info a kazdy objavitel si rad prisvojuje uspechy. Mali ste reagovat, promptne na to, aku vlastne ma odrodu, nie ze to nie je spravna odroda... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 29.1.2021
Priatelia, Milane, Black from Tula je ploskoidný steak, ktory som pestoval v zahrade 2 roky a chut bola skvela, komplexna. Davnejsie sa na trhu sobjavili dva druhy paradajok s identickym nazvom Black Russian.Na uvedenom obrazku je odroda,... celý příspěvek >
Atraktívne druhy rajčín, 28.1.2021
Dobry vecer, skor by som sa zameral na to, ze ktore su tazsie zohnatelne, pretoze v zozname su vynikajuce odrody. č.5 -15 kazdu z tych odrod treba pestovat, Brw Yellow Platfoot som este nemal, ale ma vynikajuce referencie č.18-21 je asi... celý příspěvek >
Papriky 2021, 19.1.2021
Jasne, ze nechal povodne. Bolo by to mile prekvapenie, ale skor som realista. Paradajky som skusal prezimovat, ale v zimnej zahrade by som musel zdvihnut kurenie, co by nebolo lacne, ale ostatne kvetiny balkonovky by chytili druhy dych, co v zime... celý příspěvek >
Papriky 2021, 18.1.2021
Zdravim priatelia, Orange Habanero som kupil 5ks semien, nieco pod 2e. V decembri som zasial 2 semiacka.Teraz, ked vidim, ze je zle dal som 3ks.. Zatial je mlkvo, nie som si isty, ale ci zrovna tato rastlinka nepreferuje kyslu podu. Ma niekto... celý příspěvek >
Papriky 2021, 17.1.2021 Obsahuje fotku
Zdravim Milane, v decembri som zasial Orange a Red Habanero, Fatalii Orange, Rocoto red, de Cayenne, Cayenne Purple, aji Lemon Drop, Cereja de Amapa. V januari som pridal opat Orange Habanero nevzklicilo, Fish, Aji Omnicilor, Peter Penis, Serrano... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 8.1.2021
Priatelia, Milane, aky pribeh sa Vam viaze na 100pudov? Dakujem slniecko
Rajčata 2021, 17.12.2020
Ano, ano presne tak.Je to klimou.Tento rok mali najlepsiu chut zrejme v septembri.Nocne a denne teploty rastlinam sadli az pri znizenych teplotach, ale to uz maju inu konkurenciu.Na early pre mna klimaticky neodporucane.
Rajčata 2021, 15.12.2020
Za komunistov som mal lepsie podmienky.V okoli Hurbanova sa pestovalo ako dnes v Maroku) Na dochadzanie je to daleko, tak sme zahradu s neskutocnou podou a vybornou klimou predali. Hovorim o tom preto, lebo uroven bola nasadena vysoko. A tyka sa to... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.12.2020 Obsahuje fotku
Pestujem v nadmorskej vyske 130mnm, co je aj najnizsie polozena obec v Cechach.:) Kriteria su 1:chut a chut,2:skorost,3 produktivita. TOP odrody su: Sun Gold F1,Black cherry, Brandywine Red. Praskanie plodov tychto cherry je pre mna... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 10.12.2020
Drahí priatelia, na sezonu 2021 sa velmi tesim s novymi aj overenymi odrodami. Steak, heart: Brandywine red aj Sudduth, Bulls Heart pink aj red, Mariannas Peace, Azoyushka, Hillbilly, Carbon, Aunt Ruby Green, Ananas Noire,... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 3.9.2020 Obsahuje fotku
Dobry den, Orange russian, Rostova su skvele tuto sezonu.Sungold po 23 obranych trsoch som prestal ratat.Vynikajuca produkcia a chut. Nepamatam si tolko dazda ako tuto sezonu v okoli Senca. Pani Eva, daju sa od Vas neakym sposobom kupit... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 12.8.2020
Dobry den, dakujem za presnu odpoved.Ano, plody su, pestovanie sa oplati.O Annu sa staram asi najviac zo vsetkych odrod respektive na nej sa to neodzrkadluje.A ked pozbieram neake plody, tak si odfuknem, ze sme v cieli. Pekny... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 21.7.2020
Ahojte priatelia, prvykrat pisem, nevedel so zadat vlastny odsek pre rajcata iba formou pripojit reakciu.Ospravedlnujem sa Purple Eve Ball. Tento rok som zasadil hybridy Sungold a Super sweet 100.Urodili sa ako prve. Cherry a koktaily:... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika