Příspěvky uživatele - waldauf

Avokádo - napadeno černýma tečkama, 21.5.2020 Obsahuje fotku
Ahoj, podařilo se mi vypěstovat si své první avokádo. Roste, daří se mu a mám z něj radost. Bohužel posledních pár týdnů eviduji, že mi nějaký škůdce chce zkazit radost. Na kmínku a listech (z obou stran) jsem objevil takove černé tečky. U listů... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 17.7.2019
Evo, dekuji za prispevek. Chemie uz nema vyznam pouzit, protoze rostliny jsou hodne nacaty. Doufam, ze stihne zcervenat aspon to co tam uz ted je. Priste budu vic prosekavat, aby nedochazelo k unave rostliny.
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Ano, jsou to molice. Uz od odeslani se snazim editovat muj prispevek, ale nejde mi to. Tedy upozronuji na svoji chybu - JSOU TO MOLICE, nikoliv svilusky. Hezka stranka s "bidakama" na rajcatech. https://agrobio.cz/poradna/clanek/23
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019
Vladimire dekuji za reakci. Snazil jsem se odstipkovavat kere poctive, ale mozna malo. Kdyz jste tu nakousl hnojeni... otazka do plena: hnojite / osetrujete chemicky? Chtel jsem mit rajcata co nejvice bez jakekoliv chemie, ale skoro si rikam, ze... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Tak jsem prosel rostlinu poradne (rikam si proc jsem to neudelal hned napoprve) a je zamorena takovyma bilo-sedyma brouckama. Dle rady od Ivy a intnernetu opravdu urcuji na svilusky. Mraky svilusek (viz foto). Dekuji tedy za pomoc Ive i... celý příspěvek >
Hnednuti listu i vetvicek rajcat, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Ahoj, toto tema tu uz parkrat zaznelo. Ale fotky mi prisly odlisne od toho co trapi moje rajcatka. Mam je na balkone na jizni stranu (= hafo moc slunicka). Rajcata vyrostla opravdu hodne vysoko a rychle. Osypaly se zelenymi plody a zniceho nic mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika