Příspěvky uživatele - L_B

Poradíte?, 24.3.2021
dekuji moc...!
Poradíte?, 24.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím název této kytky? Vyfotila jsem ji v srpnu při procházce. Myslela jsem si, že je to netýkavka, ale když teď hledám na netu, tak nemůžu najíž stejně krásně barevnou odrůdu. Tak že by něco jiného...?  Předem... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 12.4.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, všem jenom jdu "nahlasit", ze to opravdu byly modrence:) - a co vic, vykvetlo jich opravdu hodne, a docela postupne, tak uz nam nekolikaty tyden delaji radost - prikladam fotku (v pravem hornim rohu uz jde videt i rasici pivonku, ktera... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 24.2.2020
A ještě doplnění od oblastního technika, se kterým jsem teď mluvila. Jedná se o vysokotlaké potrubí, zákon hovoří o ochranném pásmu 2m od kraje trubky z každé strany pro keře a stromy. V ochranném pásmu pak může být vysazeno pouze něco, co koření... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 24.2.2020 Obsahuje fotku
Všem děkuji za tipy na výsadbu i připomínky ohledně plynu. Stáhla jsem technickou mapu pro lepší představu - plyn je zaznačen žlutě a zelenými křížky jsem vyznačila zamýšlenou výsadbu (cca 15m). Také jsem zaznačila vzrostlé stromy poblíž... celý příspěvek >
Neprůhledný listnatý plot vedle silnice, 19.2.2020
Dobry den, mam podobny dotaz, jako zakladatelka tohoto vlakna. Rada bych vysadila zivy plot mezi nasi zahradku a pomerne frekventovanou cestu a nevim si moc rady, co vybrat. Mezi cestou a plotem (dratenym) je jenom uzky chodnik. Zahrada je v tom... celý příspěvek >
Rajčata pro rok 2020, 16.2.2020
Teda pani Evo, ja zasnu! Miluju rajcata - to bude ohromna nadhera, tolik rajcat pohromade! Ale neda mi to a musim se zeptat - to z tolika rostlin zasobujete mistni skolku?:) Vzdyt to jedna rodina nema snad ani sanci vsechno zkonzumovat...?:) Ja,... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 20.9.2019
Nam na chalupe taky zabraly celou predzahradku, ale to me uplne netrapi:) Na zahrade jim muzu vyclenit taky koutek a co se roztahne dal, tak proste sesekame. A nakonec to vypada, ze se na chalupu dostaneme uz tento vikend, tak vezmu par sazenic a... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 19.9.2019
MNAM! A co ty lesni? Musi se presadit na podzim (na chalupu pojedeme asi az v rijnu) a nebo muzu i zjara?
Založení jahodového záhonu, 19.9.2019
Vladko, diky! Co se tyce skladovani, to me asi moc trapit nemusi - staci vypustit kobylky:) Jedina podminka je ta ranost, aby plodily pred prazdninama. Za sazenice bych byla urcite moc rada. Nez se dostanu do zahradnictvi, tak by taky mohly... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 13.9.2019
SPCH: pivonky mame bylinne - klasicke "babickovske ze zahradky". Sazela jsem je v pulce leta - vim, ze se to nedoporucuje, ale tehdy zrovna byly k mani, tak snad to preziji. Velke byly tak nejak normalne:) - kazda mela pekny trs - vysadbove jamy... celý příspěvek >
Založení jahodového záhonu, 13.9.2019
Muzu poprosit o doporuceni ranych, popr. poloranych odrud jahod? Chtela bych pro deti ted na podzim vysadit par rostlin, ale potrebuju, aby plodily co nejdrive, nez se mi rozutecou (deti) na prazdniny. Muzu sadit na misto s vicemene celodennim... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 12.9.2019
Vida, dalsi novinka. Tchynka (od ktere jsem si pivonky prave privezla) je na zimu prikryva, tak jsem se chystala ji prikryt taky. Tak jednu zkusim s prikrytim a jednu bez a uvidim, jestli v tom bude nejaky rozdil...:) diky!
Jsou to modřence?, 12.9.2019
Lído, děkuji moc za potvrzení! Tohle je pro mě novinka, že modřencům rostou listy už na podzim, ani na netu jsem o tom vcera nic moc nenasla - tak aspon jsem ted chytrejsi - diky! A na zimu to mam prikryt chvojim/listim nebo si toho nevsimat... celý příspěvek >
Jsou to modřence?, 11.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, nedávno jsme si pronajali zahrádku a k mé radosti na mě čas od času vykoukne nějaké milé překvapení. Tentokrát na nás v koutku mezi šeříkem a smrkem vykoukly listy, které vypadají trochu jako sněženky, spíš ale modřence, cibulky mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika