Příspěvky uživatele - Radus8

Mochyně - žloutnutí listů, 18.7.2019
Zdravím. Pěstuji mochyni v květináči. Převážně je rostlina na slunci, zalévám každý den. Mochyně je rozvětvěná, má spoustu květů a nasazených plodů. Nyní mi ale velice žloutnou listy, které postupně opadávají. Máte někdo zkušenosti, co je důvodem... celý příspěvek >
Jahodník neroste, 4.6.2019
Zeminu mám od Agra na jahody. Z jara jsem zalévala, pravidelně hnojím kristalonem. Jahody jsem měla na stále stejném místě, o víkendu jsem je přesunula. Kořeny jsou vidět bílé, rezavé mravence jsem nenašla. Snad jim prospěje změna místa a aktuální... celý příspěvek >
Jahodník neroste, 31.5.2019
Zdravím. Mám zasazené jahody už dva měsíce, ale sazeničky jsou velikostně stále stejné. Jahody jsou zelené, lístky mají sice menší, ale kvetou a plodí menší plody. Stejné jahodníky jsem dávala sestře a té krásně rostou, jahodníky mají bohaté a... celý příspěvek >
Jahody - hnědnutí listů, 4.5.2019
Jahodníky byly sázeny na začátku měsíce dubna. Týká se to jen nejstarších listů, nové listy jsou zelené, ale mám obavy, že znovu začnou hnědnout. Některé rostlinky jsou bez problému, i nejstarší listy jsou krásně zelené. Jahodníky pěstuji již několik... celý příspěvek >
Jahody - hnědnutí listů, 3.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím vás. Mám jahody odrůd Ostara a Evie 2. Na více rostlinách jahod mi nyní začaly hnědnout listy od kraje, viz. foto. Prosím o radu, co hnědnutí mohlo způsobit? Je možné, že jahody omrzly? Na noc je ještě raději přikrývám, ale i tak mohl... celý příspěvek >
Jakou odrůdu kanadské borůvky?, 23.3.2019
Dobrý den, prosím Vás o radu. Jakou byste mi doporučili odrůdu kanadské borůvky, aby byla samosprašná a dařilo se jí v samozavlažovacím květináči? Děkuji Vám, Radka.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika