Příspěvky uživatele - Horehron

Co vaše réva 2019?, 6.6.2019
Vedel by mi niekto prosím poradiť, konce listov na viniči mi černejú, čím to može byť spôsobené? je to nejaká choroba? Ďakujem.
Co Vaše réva 2018?, 3.1.2019
Ďakujem za podporu, k myšlienke založiť mikrovinohrad v Brezne na priviedla vášeň k vínu.Pracoval som na morave 4 roky a tam som prepadol tajto vášni.Podmienky a pôda v Brezne a morave sú určite veľmi rozdielne.Ale verím, že sa mi podarí dopestovať... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2018?, 2.1.2019
Ďakujem za radu, vedenie mám klasické.No uvidím ako sa bude viniču dariť.Na rok 2019 predpovedajú ešte vačšie horúčavy ako boli tento rok.
Co Vaše réva 2018?, 2.1.2019
Po prvom roku od výsadby na jar odporúčate strihať výhony na dva očká?,aby som mohol v ďalšom roku tvarovať kmienok? alebo nechať už vyrastený a pomali začať tvarovať kmienok? Ďakujem
Co Vaše réva 2018?, 1.1.2019
Ďakujem, veľmi poučná stránka.Akým hnojivom odporúčate prihnojovať vinič?
Co Vaše réva 2018?, 1.1.2019
Ďakujem za cenné rady, pestovanie viniča v takejto netradičnej oblasti beriem ako pokus, samozrejme počítam s možným neúspechom.Viete mi prosím doporučiť vhodné postreky viniča na jar?,a kedy ho aplikovať? Ďakujem.
Co Vaše réva 2018?, 31.12.2018
Dobrý deň,dúfam, že na rok 2019 bude založené fórum.Je to pre mňa ako začiatočníka v pestovaní viniča na Horehroní veľmi užitočné.Na jeseň som zasadil odrody muštové - Dunaj, Roesler,Pálava a stolové Talisman.Horehronie, presnejšie mesto Brezno pod... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika