Příspěvky uživatele - Ugro

Majovky 2019, 24.5.2019
Je pravda, ze na coltu je hodne tezko k dostani, mozna to ma sve duvody. Ja ho mam na mahalebce u vody, takze ne nejak dobra kombinace (jiny jsem nesehnal) ale docela vypada ze prosperuje.
Majovky 2019, 24.5.2019 Obsahuje fotku
U me taky bida, 75 procent praska, zbatek se zacina vybarvovat, uvazuju zda ma slysl davat sitku na tech par plodu
Majovky 2019, 21.5.2019
Vypada to na super polohu, napovida tomu i lonska doba zrani. Tip pro me chutove i velikostne top z ranych je kasandra, plody vetsi nez burlat se stejnym chutovym budetem, jedine co se ji da vycist, ze je nachylna na praskani plodu do desti.minuly... celý příspěvek >
Majovky 2019, 20.5.2019
Krasne foto, u mne zacaly zatim jen zloutnout, velikost zatim nic moc, prozatim nepraskaji. snad nebude uz tolik prset. Odkad prosim vas oba jste, ze uz mate takove tresne? Sezona snad bude aspon prumerna, jinac posloupnost u me rivanem 1tt, burlatem... celý příspěvek >
Majovky 2019, 18.5.2019
Hmm tresne vypadaji uplne jinac nez ty moje prvni pecky potahnute duzinou :-)
Majovky 2019, 18.5.2019
Treba nekomu na jizni morave uz cervenaji...?
Majovky 2019, 18.5.2019
Prvni jedle vzorky relativne noveho stromku byly loni jiz 12 kvetna. Loni to bylo extreme brzo, na prevazne vetsine si smlsli toho 16 kvetna kosi, jiste par tresni zustalo i po terminu. jina odruda, kokretne karina 7-8TT stromek 5 let mi zrala v... celý příspěvek >
Majovky 2019, 16.5.2019
Mate uz nekdo prvni tresne? Loni touto dobou byla uz uroda sklizena
Rouby 2019, 13.3.2019 Obsahuje fotku
Rouby nakvetaji, je to predzvest toho ze se chytnou a nezaschnou?
Meruňka pro okrajovou lokalitu, 1.3.2019 Obsahuje fotku
Jestli vam nejde vylozene o chut merunky, vyzkousejte kompaktu. Ta potvora vydrzi z moji zkusenosti kdyz teploty pres noc klesnou v kvetu v pohode -5 c a plody -3c. Jiny rok uz kvety, pri -8 nedala.plodu bylo minuly rok malo, takze nebyly male, rekl... celý příspěvek >
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018
Moc dekuji za velmi prinosne nasmerovani, zkusim pridat pristi rok do kvasu, doufam, ze chut by mohla byt spis prinosem nez naopak
Spendlik nebo krajova odruda?, 25.12.2018 Obsahuje fotku
Narazil jsem pri zberu svestek na tuto zahadnou odrudu, nevite nekdo o co se jedna? Zrani konec srpna, jde od pecky, fialove barvy, chut silne korenita vyrazna s tony svestek, v chuti nebyla citit moc sladkost ale spis docela silne korenite aroma,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika