Příspěvky uživatele - Michal V

Zápach pálenky, 14.12.2018
tak ako som písal - aj mne raz kvas takto zvláštne zosmradol - bol to moj prvy kvas a kamarat poradil -  DOBRÝ KVAS MUSÍŠ MIEŠAŤ - tak som pomiešal... očividne stačilo raz, potom už miešať nebolo treba lebo kvas už nebol dobrý... Chytil taký smrad,... celý příspěvek >
Zápach pálenky, 14.12.2018
Podstatné je to ako smrdia Vaše ponožky: ak po slivovici tak neriešte, ak smrdia inak tak sa Vám buď ste nechali dlho tiecť a do pálenky prešlo veľa dokvapu alebo sa Vám nejako zvrhol kvas (aj mne raz kvas zosmradol po pomiešaní a... celý příspěvek >
Uchování opakování kvašení turbokvasnic, 12.12.2018
To mnozstvo zivnej soli asi plati pri kvaseni cukrovych roztokov? Do ovocnych kvasov sa predavaju (aspon tie bezne dostupne) v mnozstve asi 10g na 50l kvasu... co mi v porovnani s tymto pride len ako kozmeticka uprava - 315g vs. 10 g Ale nijako... celý příspěvek >
Slivovice vs. calvados, 11.12.2018
Zdravím pán Ivan, chcem sa spýtať na ten vypálený dubový súdok - upravovali ste ho nejako pred tým ako ste doň dali prvú pálenku (napr. zaparením, vodou, vínom? - ak áno tak ako? ak nie - bol nejaký rozdiel medzi prvou jablkovicou z tohto suda... celý příspěvek >
Aroma slivovice, 9.12.2018
Zdravim, DakotaFred ako lisujete kvas pred destilaciou? - hlavne by ma to zaujimalo ak lisujete kvas z jablk alebo hrusiek. Michal
Jednokotlová destilácia s deflegmátorom, 2.12.2018
Ďakujem za odpoveď pán Šlosar. Bol som páliť jablčný kvas, asi 200 l, destilácia trvala asi hodinu a pol, odoberanie prebiehalo nasledovne: podľa liehomeru na epruvete sa liehovitosť dosť dlho držala na nejakých 80-75 (možno 70 %), od nejakých 65-60... celý příspěvek >
Jednokotlová destilácia s deflegmátorom, 26.11.2018
Ďakuejm za info o pánovi Šlosarovi. Pozrel som jeho webstránku, tam píše že je zástancom klasickej dvostupňovej destilácie. Nie je síce jasné či ju preferuje viac z dôvodou enegetickej efektívnosti alebo z dôvodu dosiahnuteľnej kvality ale asi teda... celý příspěvek >
Jednokotlová destilácia s deflegmátorom, 23.11.2018
Zdravím Vás, Zaujímali by ma Vaše skúsenosti s jednokotlovými destilačnými zariadeniami – teda tými čo sú +/- vyrábané “špecializovanými” výrobcami a s objemom kotla cca 200-300 l aké sa používajú v pestovateľských páleniciach (asi štandardne s... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 19.11.2018
Ta poznamka o nehodnych a nenazranych kvasicoch jablcnej drte nebola mierena na Vas Rafael, ale tak vseobecne na debaty vedene na tomto fore a niektore konkretne prispevky inych diskuterov, ktori bez poznania suvislosti hned presne vedia co je... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 18.11.2018
A pre zaujímavosť: Na slovensku je oficiálna pálenica, ktorá je na plyn a má deflagmátor, a pália iba RAZ. Horšiu pálenku som už dlho nepil :-(Pravdepodobne to páleničiar nevie správne obsluhovať. Osobne som tam ešte nebol. Urcite to nie je... celý příspěvek >
Jablkovy kvas, 16.11.2018
Zdravím, Nie, rozotrenie pálenky po ruke pre čuchovú skúšku nebol vtip. Samozrejme z toho páleného môžete kvapnúť aj na papier (tak ako vám v parfumérii dajú vzorky na papierové pásiky a testujete až po odparení alkoholu). Ale predpokladám že z... celý příspěvek >
Teplota a rýchlosť kvasenia, 28.10.2018
Otázku kvalita vs. kvantita som si nikdy nekládol - vždy pre mňa bola prvoradá kvalita a ZHODNOTENIE nadúrody jabĺk. O mizernú jablkovicu nestojím, skôr mi ide o to aby som mal dobrý produkt ako výsledok práce celej rodiny na prípitok pri rodinných... celý příspěvek >
Teplota a rýchlosť kvasenia, 28.10.2018
kvasu bolo 200 l
Teplota a rýchlosť kvasenia, 28.10.2018
Pred nejakým časom som otvoril túto tému s dotazom za aký čas môžu vykvasiť jablká pri teplote cca 20-21 °C. Je vypálené, takže podávam správu ako to dopadlo - v prípade že by táto informácia mohla byť pre niekoho užitočná, prípadne... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika