Příspěvky uživatele - IK

Rubinola - řezat či nechat být?, 3.4.2019
Dobře, děkuji za rady.
Rubinola - řezat či nechat být?, 31.3.2019
Moc dekuji za odpoved. Prave proto jsem vznesla dotaz, protoze si jsem jista, ze do optima je jeste kus cesty. S prvnim doporucenim souhlasim, jen mi to prislo divne odstranit vse nahoru rostouci, myslela jsem, jestli rezem na prevod nesrovnam... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 30.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, pane Hlavatý, ozývám se po roce s Rubinolou. Snažila jsem se dle Vašich rad udělat řez na převod. A ráda bych znala Váš názor na letošní řez. Zda se Vám zdá Rubinola lepší či zda by bylo třeba ještě něco rozhodně opravit (vím, letos už je... celý příspěvek >
Řez meruňky, 22.3.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, také bych se chtěla zeptat na řez meruňky. Asi před 3 lety jsem koupila dvě Leskory na St.Julien. Každá v jiné zahradě. Snažila jsem je řezat stejně, ale zatímco jedna je krásně rostlá, tato se mi nějak vymkla z rukou. Můžete... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 5.3.2019
Také jsme včera stříkali, vzali jsme Bukanýrem nejen broskve, ale i meruňky, jabloně a hrušně. Ráno bylo krásně, ale odpoledne se strhl vítr, sthili jsme to jen tak tak. Mám doma Thiram, lze použít za 14 dní? 
Trvalkový záhon, 25.10.2018
Hodně již bylo řečeno, ale dala bych taky nějaké trávy (třeba třtinu - Calamagrostis), s ohledem na jílovitou půdy bych pro jaro dala čemeřici, škornici, nějaké tulipány (nejlépe Darwinovy hybridy - červené, žluté, ty se nemusí vyndavat),... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 20.9.2018
Děkuji za podrobné vysvětlení, ano, na fotkách je to výborně vidět. Zkusím tedy na jaře ještě napravit, co jsem u Rubinoly zanedbala. Přesně těm plodům na konci větví bych se ráda vyhnula, ale nevěděla jsem, jestli to ještě jde napravit u mého... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 19.9.2018
Dobrý den, pane Hlavatý, děkuji za Vaši reakci. Ano, určitě to ještě není ideální, ale mám radost, že se stromek mění k hezčímu. Díky za rady a názornou ukázku DSR, teď je mi to jasné.  Jen se ještě zeptám - chápu, že se zahustí víc... celý příspěvek >
Rubinola - řezat či nechat být?, 15.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den,  zakládala jsem tento dotaz, tak se znovu ozývám. Ještě jednou díky, snažila jsem se vzít z Vašich rad co nejvíce. Nevím, jestli jsem vše udělala správně, ale v červenci jsem nové přírustky zastřihla na cca 1/3, ale do dneška mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika