Příspěvky uživatele - maiirim

Odrůda jabloně do vyšších poloh, 15.9.2018
Paráda! S tým Golden del. ste teda prekvapili.  A všetky odrody Vám dozrievajú do očakávanej chute? 
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 7.9.2018
Našla som tento Váš príspevok až s väčším časovým odstupom, ale veľmi ste ma potešili, že s úspechom pestujete pod Tatrami. My s manželom zakladáme tu pod Tatrami malý sad, tak všetky dobré skúsenosti potešia.  A ako sa Vám darilo tento... celý příspěvek >
Matčino, 7.9.2018
Pán Fídla, píšete "výborná odrůda do vyšších, ale ne vyloženě drsných poloh, na výslunná stanoviště.." Ja silno uvažujem zasadiť jedno Matkino na A2 u nás pod Tatrami, nadm. výška 700 m n.m. dosť ílovítá pôda. V zime mráz do -25, ale inak na... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 7.9.2018
Hm... Malé plody spomínajú viacerí, vyzerá to na reakciu na sucho... Ale celkovo ste s pestovaním na A2 spokojný? Alebo keby ste sa mali rozhodovať znova zvolili by ste iný podpník?  Ja mám možnosť mať Rajku buď na MM106 lebo A2, zatiaľ... celý příspěvek >
Jaká je Rajka, 6.9.2018
Pěstujete někdo Rajku na A2? ------------ Dobrý deň, p. Mikeš, ja si chcem kúpiť Rajku na A2. U nás pod Tatrami, sa to javí najlepšie riešenie. Máte s týmto podpníkom na Rajke nejaké skúsenosti? M.
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 8.8.2018
Bunny, na jeseň chceme sadiť :) A to všetko, čo píšete ste už zohnali a vysadili? Už vidno nejaké prvé výsledky? Ak sa môžem spýtať Matkino, Gravštínske červené, Malinové hornokrajské a Honeycrisp ste, kde zohnali? O Matkinom píšu, že je... celý příspěvek >
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 8.8.2018
Pán Kamil Hasan, veľká vďaka za vyčerpávajúcu odpoveď :) Niektoré tie odrody (Katja, Krasava, Táborita...) je dosť problém zohnať ako na Slovensku, tak i v Čechách.  Dočítala som sa, že Matčino je len stredne odolné voči mrazu a... celý příspěvek >
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 8.8.2018
Pán Vysloužil, a čo by ste odporučili ako vhodné?
Ovocné stromy vo vyšších, veterných polohách (700 mnm.)?, 6.8.2018
Dobrý deň, nemá tu niekto skúsenosti s pestovaním ovocných stromov vo vyšších polohách - 700 mnm? V záhrade vo Vysokých Tatrách by sme chceli vysadiť 10 jabloní, staré aj novšie rezistné odrody? Je tu dosť veterno, ale radi by sme si vysadili pár... celý příspěvek >
Prosím o určenie letného jablka, 6.8.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, vie mi, prosím, niekto pomôcť s určením odrody jablka na fotkách.  Je to letná odroda (tohtoročné jablčko). Skvele chutí a vônia :) Mohla by to byť Eva alebo Júlia? Ďakujem!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika