Příspěvky uživatele - V. Krnovsko 440m/m

Nejranější odrůdy slivoní, 29.6.2018
Zdravím, asi největším překvapením v rannosti slivoní je u mne letos Kometa Rannaja, dvouletý sromek 6 plodů ke 40g sytě červené, překvapivě sladké plné šťávy a okamžitě snězené. ostatní ranné odrůdy se teprve vybarvují, počítám tak až za 14 dní... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk II, 8.6.2018
Pane Petře asi máme každý jiné chuťové pohárky, mám první úrodu Tsunami musím ji doslova chránit aby pořádně dozrála, protože všem moc chutnají... Jen tak pro porovnání po přečtení vašeho příspěvku jsem si koupil ze zvědavosti pár kusů... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 8.4.2018
U nás ty mrazy byly silnější, ale meruňky mám chráněny před zimním slunkem a tak nebyly vůbec narašeny po lednových teplotách, dnešní stav leskory a tsunami atd. - nalívají se pupence - nalejem se taky. P.S. - pokud nám v květnu... celý příspěvek >
Vyhlazení stromů hryzci, 27.3.2018
Včera jsem vyrýval a přesazoval 16 slivoní naroubovaných na mirobalánu minulé jaro, přesně polovina měla od hryzců utnutý kýlový kořen tak jen zůstaly slabší kořínky nad ohlodanám pahýlem, musel jsem je pořádně prostříhat ať je poměr větví ke kořenům... celý příspěvek >
Jaký druh švestky na slivovici?, 21.3.2018
Ještě neplodila, dva roky po sobě pěkně kvetla a pak velký mráz, tak snad letos...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika