Příspěvky uživatele - Pett

Jaké ovocné stromky budete kupovat?, 29.10.2020
Zatím to u mne vypadá na dvě trnky Bystrické a jednu broskve Red Haven.Ve Strážnici mají omezenější výběr broskví, tak místo chtěného Spingcrestu jsem sáhl po klasice.Tak snad jsem neudělal chybu.
Česnek sezóna 2020/2021, 4.10.2020
Já už polskému česneku nevěřím, neznámá odrůda po sklizni.No půlku jsme museli vyhodit skrz plíseň.Loni jsem jel dukát a velká spokojenost.Letos je nachystáno dukát, Karel iv a ivan.Pristi rok bych chtěl zkusit havran a Havel.Letos pojedu prvně i... celý příspěvek >
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 6.9.2020
Zdravím.Dokazal by jste porovnat rozdíl chtít mezi červenou a žlutou?Já dal na klasiku a zasadil jen žluté
Hrušeň - škůdci, 6.8.2020
Zdravím.Pred 14 dny jsem zasadil kontejnerovou hrušeň Williams.Poradi mi někdo, proč černají list?Předem děkuji.Foto dodám zítra
Kvas Oskeruše, 25.7.2020 Obsahuje fotku
4-5 léta oskeruše
Všetana s mušlí - NL, 16.3.2020
Z mé pětileté zkušenosti je NL hodně na písku, co se podlouží týče.Hlavně zapadní strana NL. Nevím, z kterého gemente vaše cibule pochází, ale nehledal bych v tom žádnou raritu.
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 23.2.2020
Nějaká zkušenost s odrůdou Moravia?
Ochrana stromků proti okusu, 11.2.2020
Přesně tak, jsou to šmějdy, které se po čase rozmotají. Přešel jsem na tyto zapínací.
TopTaste?, 12.5.2019
Tak se přidávám.Na podzim zasazeno 6 trnek.Bylo to 1*grabovská,2* čačanská lepotica a 3* top taste.Z top tastů se ani jeden asi naujal.Nemáte tip, co může být špatně.Zakoupeno v Uh. Ostrohu a vysazeno na Uhersko Hradišstku.Mám to již vykopat, či... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 28.12.2017
Dobrý večer. Krásná.A co se stalo stěma ostatníma, co jste měl? Neujali se?Pán v pálenici mi říkal, že mu nedávno 8 - letá oskeruše chcípla.Tak od Vás zatím oskerušovici nekupím :-)
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika