Příspěvky uživatele - sargoonI

Rozbor půdy, 4.11.2018
Dobrý den, letos jsem si nechal zpracovat základní rozbor půdy. Byly zjištěny tyto hodnoty: Ca (mg/kg) 7090, CaCO3 8,2% K (mg/kg) 799, Mg (mg/kg) 330, P (mg/kg) 377.  PH/CaCl2 7,4, půdní druh střední. Zajímalo by mne, jaké jsou doporučované... celý příspěvek >
1000m2 travnaté plochy, 7.10.2018
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat ohledně údržby trávníku. Máme u BD plochu kolem 1000m2, původně zde byl osazen trávník, později v řádu několika let, kromě sekání, nebyl trávník nijak udržován. V ploše se samozřejmě vyskytuje plevel, místy se dokonce... celý příspěvek >
Zasychání plodů Ostružiníku, 26.9.2018
Dovolím si tvrdit, že to suchem není. Už mně to dělá 3rokem. Nevím proč by se plně vyvinuly plody za nedostatku vody? Plody jsou velké, žádné známky zasychání. Jakmile plod začne černat, okamžitě začíná zasychat. Např. máte půlku plodu ještě... celý příspěvek >
Zasychání plodů Ostružiníku, 26.9.2018
Dobrý den, žádné houbové infekce jsem zatím na zmiňovaných druzích nenašel.
Zasychání plodů Ostružiníku, 23.9.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám několik druhů ostružiníku Navaho, Arapaho, Čačanská beztrnná. Na rostlinách celý rok nepozoruji žádné choroby. Ostružiny se plně vyvinou, jakmile začnou uzrávat (černat), dochází okamžitě k zaschnutí. Tedy žádná... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 26.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, jedná se tedy o hloh?
Identifikace dřevin, 5.2.2018 Obsahuje fotku
přidávám k větvičce i celý strom, jedná se o ten mladý, v rohu zahrady.
Identifikace dřevin, 4.2.2018
děkuji, to by mohl být.větvička pochází spíše ze stromu než keře. Stromek měl všechny větve postavené spíše vodorovně k ose kmene. Nepoznal byste náhodou i jehličnan viz výše na fotografii. Stále si nejsem jistý, zda jde o chamaecyparis.díky.
Identifikace dřevin, 4.2.2018 Obsahuje fotku
Prosím o jaký se jedná keř? Dále prosím o radu zda větvička je z hlohu. Můžete mi poradit, kde se dají objevit v městské zeleni v Brně (nejlépe na starém Brně) tyto dřeviny: magnolie, třezalka, kalina, vajgélie, mochna, topol kanadský, střemcha... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 13.1.2018
děkuji, můžete mi poradit jak přesně identifikovat Lonicera, je jich velké množství.
Identifikace dřevin, 13.1.2018 Obsahuje fotku
ještě prosím o radu, zda se v tomto případě jedná o cotoneaster? Může mít i vstřícné listy? Nebo je to jiná dřevina. Stálezelená, půdopokryvná
Identifikace dřevin, 13.1.2018 Obsahuje fotku
Chtěl jsem se zeptat, zda nevíte o jakou dřevinu se jedná. Stálezelená venkovní, výška cca 2-2,5 m.
Identifikace dřevin, 24.10.2017 Obsahuje fotku
Díky, Hurycha již sháním. Dle vašich popisů by se mělo jednat o Chamaecyparis viz foto, je tomu tedy tak?
Identifikace dřevin, 23.10.2017
Dobrý den, děkuji všem za užitečné rady. Velmi rád bych si doplnil vzdělání v poznávání dřevin. Pravdou je, že přesně nevím jak na to. Obtížné je pro mne poznávání druhů. Začal jsem dělat herbář a učím se poznávat keře a stromy především dle listů.... celý příspěvek >
Identifikace dřevin, 22.10.2017
moc děkuji za reakci, opravdu to asi bude skalník.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika