Příspěvky uživatele - Jirka Va

Hlávkový salát, 30.12.2019 Obsahuje fotku
zdravím ostatní pěstitele a chci se malinko pochlubit, že letos se mi povedlo v těchto mimořádně příznivých dnech, kdy tady u nás ještě nebyly delší ani silnější mrazy, sklízet salát ve folníku a ještě dnes jsem vzal poslední 4ks ze záhonku(byly... celý příspěvek >
Ačokča, 2.5.2018
dovolím si lehce oponovat.Samotné plody jso chutné, ale jen v případě, že je češete ve velikosti od 3,5 do cca 6cm.Pak už má kolega plnou pravdu, že je to nedobré.A na nějaké vykrajování prostředků s již s nahnědlými semínky uvnitř nebude zřejmě... celý příspěvek >
Ačokča, 2.5.2018
Nesejte ji nadměrné množství, nebo se z toho pak zblázníte při česání.My jedeme na 3 rostliny.J a Olí
Papriky - nemoc, 19.4.2018
děkuji za uklidńující informaci.Než jsem se to od Vás dozvěděl, měl jsem ty,,napadené" pro jistotu izolované.Máme to asi jen na 5-ti rostlinách z 60-ti. J a Olí
Papriky 2018, 18.4.2018 Obsahuje fotku
Od soboty uplynulého víkendu už taky máme na okně volněji kromě jiné sadby(pórky, celer)také pro rajčata, která u nás teda nemají přednost před paprikami :-) :-) :-),které jsou naší prioritou.Prostě už se to nevešlo na výšku.Odvezeno na zahrádku do... celý příspěvek >
Papriky - nemoc, 17.4.2018 Obsahuje fotku
My zase máme zespod na listech takové výpodky, které vypadají jako mšice, ale nahýbe se to.Docetli jsme se o možném přemokření.Potvrdí nám to někdo?
Papriky 2018, 7.1.2018
Dobrý den.Zajímalo by nás, zda se vyplatí si vypěstovat svoje kořeninové papriky(na usušení a semletí),případně kolik rostlin pro dvoučlenou domácnost?Práce s tím se nelekáme-běžně pěstujeme okolo 50 rostlin paprik zeleninových.Díky za info J a Olí
Prostora pro uskladnění ovoce, 7.1.2018
Trochu jsem pátral kam zařadit svůj dotaz a zkusím to sem.Asi před 25lety jsme v podlaze zahradní chaty v zahr. kolonii vynechali obdélník 110x60cm s tím, že jednou vykopu sklípek ve sklepě.Včera jsem to dokončil-má to hloubku cca 130cm.Je to v... celý příspěvek >
Měkká opuka - co s ní?, 7.1.2018
Pokud Vám to opravdu k ničemu není, zkuste jít po inzerátek, zda-li někdo nepotřebuje materiál na zavážku(ideálně s vlastní dopravou),nebo nechte přistavit kontejner a zhraba za 100Kč/tunu+doprava se to nechá(tedy aspoň na pardubicku) uložit na... celý příspěvek >
Papriky 2018, 5.1.2018
Děkuji za cenné postřehy, ale jelikož mi zatím nikdy v minulosti žádný,,morybundus" sadbu nezdecimoval, postupuji i letos, jak jsem psal. :-) J.
Papriky 2018, 24.12.2017
Zdravím příznivce pěstování paprik a zakládám nové vlákno na příští rok, který se už u mnohých, jako u nás, připravuje v těchto dnech.Jelikož každým rokem pěstuji okolo 20-ti druhů po pár kusech, je přirozené, že mi osivo stárne a přesluhuje, proto... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 16.11.2017 Obsahuje fotku
Zdravíme pěstitele paprik a hlásíme se s posledním letošním přízpěvkem, kdy jsme v pondělí 13.11.2017 provedli dosběr našich skleníkových paprik.První foto je před likvidací porostu, druhé už jen zhruba odhadem 3-4kg plodů převážně zelených, ale s... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 28.10.2017
Máte krásnou sklizeň.Na zítra už hlásí možné první mrazíky a tak hodlám venkovní papriky dnes obrat.J a Olí
Paprika Rodrigo, 19.10.2017
S Vaškem souhlasím, jen bych si dovolil podotknout, že zrovna jako na začátku sezóny u brzké vásadby, tak i na konci sezóny se dá tato prodloužit, pokud máte v dosahu proud.Prostě a jednoduše dám do skleníku teplovzdušný fukar a přijde-li noční... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 10.10.2017
Nemíváme s tím téměř vůbec problém.Tato odpověď by zřejmě patřila na vlákno o víčkách (omnia?),ale to neva.Ještě též děláváme čalamádu(nakrouhané zelí, papriky,cibule, mrkev),kde součástí obsahu je též trochu oleje a nic se až na male vyjímky tzn.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika