Příspěvky uživatele - sivon558

Opad listů pomerančovníku, 26.11.2017
myslíte, že to může být třeba nějaký šok? Třeba že už nesvítí tak moc světlo?
Opad listů pomerančovníku, 26.11.2017
je na místě kde je kolem 10 stupňů, není přelitý ani přeschlý, napadený sviluškama taktéž není
Opad listů pomerančovníku, 26.11.2017
Dobrý den, opadávají mi listy pomerančovníku (1-2 denně) co mám dělat, přelitý není, a listy nežloutnou.
Kde sehnat celé plody baobabu?, 4.11.2017
Děkuji
Kde sehnat celé plody baobabu?, 3.11.2017
Dobrý den, neví někdo z vás, kde sehnat celé plody baobabu?
Kokosová palma, 2.11.2017
Jestliže kořeny uhnívají, mám kokosovku přesadit a uhnité kořeny ustřihnout?
Ficus elastica, 5.9.2017
Dobrý den, mám Ficus elastica a chci se zeptat jestly má ve své domovině jedlé plody, popřípadě, jestly kvete/plodí v bytě.. Omlouvám se, ale nevěděl jsem do jaké kategorie tento dotaz zařadit...
Phoenix roebelenii škůdce...?, 1.9.2017
Dobrý den, asi před třemi měsíci jsem dostal Phoenix roebelenii v chaosném stavu, a teď jsem na něm objevil velmi malé broučky, jejichž barva je šedobílá, pomůžete mi určit co je to, popřípadě jak se toho zbavit?
Půda pro jedli korejskou?, 30.8.2017
Balkón je na západ, takže tam svítí ode tří hodin :) 
Půda pro jedli korejskou?, 30.8.2017
Dobrý den, pořídil jsem si jedli korejskou, ale nevím jakou půdu jí dát, jestli pro zelené rostliny, nebo jen půdu ze zahrady, chci ji mít v květináči na balkóně
Přesazení rostliny do větší nádoby, 27.8.2017
Můj stríc má mandarinku asi 2m velkou, plodí jako divá, a to ji ani nezasřihuje a nehnojí. Já toužím po velkém pomerančovníku, tak mě napadlo že větší květináč by urychlil růst, a eště mě zajímá co by se stalo, kdybych ho hodně často hnojil
Přesazení rostliny do větší nádoby, 27.8.2017
Koupil jsem ho před rokem v obchodě, tehdy měl plody, ty jsem ale ostříhal, je zdravý, roste a plodí, ale plody tento rok upadly, nejspíše kvůli změně prostředí, je velký cca 60 cm, teď je u západního balkonu, společně s dalšíma tropickýma a... celý příspěvek >
Přesazení rostliny do větší nádoby, 27.8.2017
A nevíte jestly pomerančovník by nezačal více růst nebo plodit?
Přesazení rostliny do větší nádoby, 27.8.2017
A nezačne rostlina více růst? 
Přesazení rostliny do větší nádoby, 27.8.2017
Dobrý den, zajímalo by mě co se stane, když rostlinu přesadíto do dvakrát většího květináče, než co doposud měly, proč se to nedoporučuje, když ve volné přírodě mají rostliny místa na kořeny kolik chtějí?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika