Příspěvky uživatele - dorban

AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 11.8.2017
Děkuju za komentář, právě ten užší záběr versus "síla" sekačky mi trochu vrtal hlavou. Volný výhoz a následný sběr - to je taky dobrá poznámka. Díky :-)
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Děkuji, to je dobré srovnání. Jestli mohu - u té Makity se vkládají 2 akumulátory. Předpokládám, že by měly být oba stejně nabité (to jsem se nikde nedočetl). ˇPokud ano, je to trochu nevýhoda, na druhou stranu je lze použít i do veškerého... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017 Obsahuje fotku
Nevím jestli to pomůže při posuzování (nejspíš moc ne), ale mohu dát alespoň foto s posekanou trávou...
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 10.8.2017
Zdravím a děkuju moc za příspěvky. Benzínovou sekačku jsme s manželkou víceméně zavrhli (údržba, hluk, zplodiny, a počítám že při skladování sekačky a kanystru bude benzín taky cítit. Separátní kůlnu nemáme). Elektrická - musel bych vytáhnout... celý příspěvek >
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 9.8.2017
byť jste mě vůbec nepotěšili, děkuju za upřímné odpovědi. Předpokládám tedy, že AKU sekačky jsou pro sekání cca každý týden. takže teď se vrhám na přemýšlení nejen o benzinove sekačce, ale i o tom, jaký vyžínač... a další hračky :-)
AKU sekačka - prosím o pomoc s výběrem, 9.8.2017
Dobrý den, Abych co nejlépe popsal situaci, bude to trošku obsáhlejší před cca 14 dny jsme koupili chatu s malou zahradou, zkušenosti nemáme žádné a řešíme nákup sekačky (a nejen té). Co se týče zahrady: cca 250-300 m2, mírně svažitá,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika