Příspěvky uživatele - wels

Kristalon - stromky, 26.8.2017
Všechny zdravím.Chystám se přihnojit mladé stromky jabloní (4 roky staré) Kristalonem -podzim jako zálivku a následně i přidat trochu kompostu.Chci se zeptat dodržujete dávkování na obalu? (Na 10 l konev 2 nádobky kristalonu)? Můžu tedy např. každou... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 6.8.2017
Děkuji za poskynuté foto.Zajímavé.Popis chutí je úplně odlišný.Na jednom uvedeném serveru píší, doslovně (A delicious eating apple.) Jak chutná doopravdy tedy můžeme nejspíš jen hádat.Ovšem je to skutečně tak.Je k prodeji na několika místních... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 6.8.2017
Zdravím.Našel sem na internetu zajímavý článek.Výzkumníci z Nového Zélandu, kteří pečlivě zkoumali vybrané odrůdy světového sortimentu kvůli možnému léčebnému účinku u rakovinových onemocnění nedávno zjistili, že Hetlina obsahuje množství fenolických... celý příspěvek >
Broskve a nektarinky ze semena, 19.7.2017
Vážení čtenáři prosím o radu.Jelikož mám na pozemku dost místa i po výsadbě nových ovocných stromků tak bych chtěl začít experimentovat a vypěstovat si z pecek a semen nějaké ty vlastní nektarinky a broskve.I když je minimální šance vypěstovat si... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Děkuji za velice zajímavé a hodnotné informace.V tom případě objednám rovnou obě dvě odrůdy.Vyhlídnul sem si Rozelu na podnoži M25 a Admirál na MM111.Tak snad ten střih nějak ukočíruju.První léta se bude stejně dělat jen výchový řez. a pak se... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Děkuji za radu.Spíš zakoupím tu Rozelu i když mě láká skvělá skladovatelnost Admirálu.Pořádně bych nevěděl jak to stříhat tak zvolím radši Rozelu.Jakou podnož doporučeje do suché půdy? Uvažoval sem o nějaké středně vzrůstné M26 nebo M7 nebo klidně i... celý příspěvek >
Jakou odrůdu zakoupit, 1.3.2017
Dobrý den.Prosím o radu jakou odrůdu jabloně zakoupit.Rozhoduji se mezi Rozelou a Admirálem.Pozemek mám u lesa 450 m.n.m.Půda je dosti suchá.Plodí obě odrůdy na krátkém dřevě?Jsem začátečník a nevím jak se řeže třeba takový Rubín, tak bych raději... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika