Příspěvky uživatele - karelka

Neustálý úhyn ryb v jezírku, 24.6.2019
Jelikož se tady prolíná několik tázajících které neumím specifikovat..zatocil 50.243, 225.68, možná i jiní, přeji hodně zdaru panu 50.24 na kterého jsem odpovídal jako prvnímu, Karel. P.S.a ještě poslední radu, já mám 4 trsy leknínu JAMES BRYDON,... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Milá Lído, já zase vím, že vy srovnáváte akvárium s venkovní nádrží, což nelze. Venkovní nádrž nepotřebuje v letním období žádnou rostlinu, nebo leknín který by dával rybám kyslík, v nádrži je spousta řas které na slunci silně asimilují, můžete... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019 Obsahuje fotku
Vy jste tu vodu ještě nevyměnil?? To zítra zase bude jedna kaput...
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Tak jestli myslíte toho šílence co nakoupil velké pstruhy a měl je v nějaké 500 litrové nádrži, tak se tomu ani nedivím, že mu ryby ktaré měly 40 cm pošly..., takové množství. To jako chcete srovnávat s kaprovitou rybou jako je karas?... Tak... celý příspěvek >
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019
Ryby jsou z něčeho přiotrávené, vzduchování je zbytečné protože řasy nyní vyprodukují nadbytek kyslíku a pro těch pár ryb to nestojí ani za řeč, teplá voda jim také nevadí, naopak se rády vyhřívaji na sluníčku.Zkrátka žádnou chemii, neni potřeba,... celý příspěvek >
Premnozeni sneci, 23.6.2019
Je to naprosto neškodný vodní šnek, také jsem jich měl dostatek v zahradní nádrži, starali se tam o řasy, ale jak jsem před několika roky nasadil karásky, do jednoho roku nebyl ani jeden...
Neustálý úhyn ryb v jezírku, 23.6.2019 Obsahuje fotku
Ryby evidentně něco "tráví", buď ten start ve vodě, nebo nějaký substrát pro lekníny, hnojivo a podobně. Karas vydrží všechno, od teplé vody, po studenou a doslova zamrzlou, kyslík nehrozí protože by si ho nalapali z hladiny, též na dusíkaté látky je... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 20.6.2019
Zdravím pane "host - xxx.xxx.138.47", tak abych byl upřimný, musel jsem si najít co je "Mopra" :-). Já moc radit ohledně révy nemůžu, neb jsem sám učeň, ale jeden Moravák co ke mně chodil před desítkami let mi často říkával "Kájo, nebuď tak... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 19.6.2019
Tak lokalitu můžu napsat hned :-) Zruč nad Sázavou, zkrátka bramborářský kraj, ale okrajové odrůdy myslím jdou i tady, zatim jsem měl obě Chrupky, jak červenou, tak bílou a natažené před kamennou zdí jdou bez problémů.  Ještě jednu révu co máme... celý příspěvek >
Vinná réva - Tereza, 19.6.2019
Před dvěma roky jsem pořídil révu "Teréz" a "Tereza", také jsem se zde pídil po odlišnostech ale nedozvěděl jsem se nic, ani články mi nic nedaly protože někdo píše, že Tereza je latinsky Teréz, tedy jedno jest... Tereza má zrát v druhé polovině... celý příspěvek >
Broskvoň na Myrobalánu, 4.5.2019
Pro mou broskvoň jsem zatím udělal dle mého vše aby prosperovala, jelikož na zahradě neni moc kvalitní zemina tak jsem v průměru 130 cm, do hloubky 60 cm veškerou vyměnil.V pondělí ji zastřihnu podle nákresu pana Hlavatého po jednom očku na každé... celý příspěvek >
Broskvoň na Myrobalánu, 4.5.2019
Abych si tedy srovnal nabídnuté varianty... Podle Standy někde ve výšce 60 cm pod veškerým obrostem zastříhnout a vypěstovat nový terminál který jak bude mít 5 pater zaštípnout.Bohužel nemám možnost pod stávajícími spodními větvemi najít nějaké... celý příspěvek >
Broskvoň na Myrobalánu, 3.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, tak já jsem před 14 dny koupil jednoroční broskvičku FARHAVEN na podnoži Rakoniewická u Stárkla, byla pěkně podchlazená protože na ní nebyl ani lístek, až nyní vyráží. Broskev jsem nikdy něměl a tak pročítám kdeco, nechtěl bych dopadnout... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
Pane Hlavatý, namořit, znamená u nás otrávit, moří se obilí proti plísním a různým nemocem, možná i proti škůdcům, takže 15x stříkané jablko, švestka, nebo réva je zkrátka otrávené, zkrátka namořené.Já stříkám pouze švestky proti pilatce, jinak žádné... celý příspěvek >
Najkrajšie jablko roka 2018 na Slovensku, 4.4.2019
Zdravím, všichni notoričtí přispěvatelé svých výpěstků na výstavy, soutěže typu "nejkrásnější jablko"a všelijaké degustace připravují tyto jablíčka na svých stromech celý rok, ne, že jich nechaji jen pár na stromku náležitě nahnojeném, ale řádně je i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika