Příspěvky uživatele - Janek!

Neudržovaná réva vinná, 27.3.2018
Důležité je, zda Vám réva u stodoly chutná, stihne dozrát a neničí ji choroby. Pokud ve všech bodech souhlasíte, tak ji rozhodně zachovejte. Setkal jsem se totiž i s tím, že si kamarád udržuje starou odolnou révu, ale ta nestíhá v jeho podmínkách... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 30.8.2017
Jak máte oddělenou trávu od hlíny? Chtěl bych to podobně, ale bojím se toho, že tráva bude enormě expandovat.
Co Vaše réva 2017, 24.5.2017
Trošku záleží na způsobu vedení, stanovišti, síle rostliny a jak chcete mít vysokou listovou stěnu. V každém případě bych to u révy, kterou máte 3. rokem redukoval. Počkejte, až budou jednoznačně viditelné malé hrozny a ty nejhezčí nechejte... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017 Obsahuje fotku
Brněnsko - Bianca už je v květu (6.5.2017) Nové sazenice Hibernalu - většina, cca 70% už má 1-3lístky. Sevar - čekám až se probudí podočka, mráz ho koncem Dubna nehezky poznamenal. Savilon, Mery - první lístky. Malverina 2-3... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 3.5.2017
Mám podobně pozitivní zkušenost. Jen mi v opěrných tyčkách přišel Oslavan trochu dražší. Navíc je nepošlou poštou, takže pro ně musím do Náměště. Napsal jsem o tom článek na blogu - odkaz pod mým profilem. Je tam i seznam materiálu co jsem použil,... celý příspěvek >
Mráz, 26.4.2017
Neřeší to z větší části v okrajových oblastech Šítův řez?
Co Vaše réva 2017, 26.4.2017
U mě to nevypadá dobře, tak 60% nově nasazených sazenic mi mráz sežehl do černa.  Myslíte, že se probudí vedlejší očka a ještě se to vzpamatuje? U Bianky dobrý, kupodivu mělo pár lístků jen černé okraje, ale dnes už po tom není ani... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 22.9.2016
Moc hezké, mě letos Biancu z poloviny sežrali vosy. Co nesnědli jsem obalil netkanou textilií do pytlíčků. Tak jsem alespoň to málo zachránil a posbíral přesně před měsícem. Mohu se zeptat, cukernatost měříte přímo u hroznů? Co k tomu přesně... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika