Příspěvky uživatele - vesnice

Škytání u kohouta, 28.6.2017
Kohout ráno párkrát zakokrhá, ale pak začne jakoby škytat, chrčet a bublá to v něm. Zároveň se i motá a občas padá na zadek. Je oddělený od slepic. Co to může být? 
Kohout nekokrhá - vydává skřeky, 9.6.2017
Ráno kohout kokrhá, ale během dne již vydává jenom různé zvuky, které ale nejsou kokrhání. Snaží se kokrhat, ale nejde mu to. Co to může být a co s tím? Díky za rady
Slepice si klovají hlavy, 15.5.2017
Slepice si klovají do hlavy vzájemně a mají je skoro holé. Mají velký výběh s trávou, mají kde hrabat, dostávají ob den skořápky, grit, občas nadrcené kosti, dostanou i saláty ze zahrádky a jinou zeleninu. Nevím už co s tím, vypadají hrozně.
Kdo mi zabíjí slepice?, 1.5.2017
Je to jestřáb, taky mi takhle zlikvidoval slepici a sousedovi si pro slepici zašel až do skleníku, kde se slepice schovávali.
Nepřijetí nových slepic, 1.5.2017
Může mi někdo poradit, jak začlenit nové slepice mezi stávající hejno? Ty původní ještě po 1 měsíci nepřijaly 2 nové slepice a kdykoliv je vidí, tak na ně útočí.
Vápenka, 21.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, u známého jsem zjistila u jeho slepic, že trpí vápenkou. Každý týden proto natírá běháky u kohouta a slepic stolním olejem. Musí však desinfikovat kurník atd. Poraďte prosím, kde se dá sehnat větší balení Arpalitu, aby ho to finančně... celý příspěvek >
Průjem u slepice, 21.4.2017
Dobrý den, dnes mi jedna ze slepic pořád stála na jednom místě, peří měla hodně načechrané a vypadala, že je jednou taková. Večer pouze pila a když jsem zavírala slepice, tak jsem zjistila, že nešla do kurníku, ale leží v rohu přístřešku a měla... celý příspěvek >
Krmení, 4.8.2016
Chov mám teprve od letošní poloviny května, výběh je prorostlý směskou, je rovinatý, plné slunce, keře a stromy nejsou. Nesou kuřice, slepičky z velkochovu snášely asi 14 dní od dovozu z velkochovu - asi jim ještě dobíhal cyklus. Trvalo jim chvilku,... celý příspěvek >
Krmení, 4.8.2016
Takže takhle krmit nemám? Ztuční? Mám jim dávat pouze ráno nebo spíš až navečer?Snášeli mě 8-10 vajec, předevčírem pouze 6, včera 7 a dnes 8. Slepičky a kuřice mám od poloviny letošního května.
Krmení, 4.8.2016
Jsem začátečník a potřebuji poradit, jak mám krmit kuřice a slepice z velkochovu. Mám 8 kuřic, kterým je 5 měsíců a 5 slepiček z velkochovu. Z toho mi teď po dvou měsících 1 slepička z velkochovu uhynula - byl to nejmenší a nejslabší kus. Ostatní... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika