Příspěvky uživatele - stave

Chilli papričky, 12.9.2017
Souhlasím s Vámi, samozřejmě, že mám i druhy pod hranicí snesitelnosti, ale výše zmiňované jsem zkoušel ze zvědavosti, snad někdy bude i odvaha tyto ochutnat na vlastní nebezpečí.  Jsem konzument a zastánce ostrých jídel, samozřejmě s... celý příspěvek >
Chilli papričky, 11.9.2017 Obsahuje fotku
Není nad produkty z domácí zahrádky... Co na to jít hezky z ostra.
Realizace skalky, 10.9.2017
Dobrý den, chci poděkovat za Váš komentář. Jako stavař Vám skláním poklonu za provedenou suchou zídku. Je to i částečně o materiálu, jaký je k dispozici. Vaše skalka je v zárodku, tudíž máte možnost vše ještě doplňovat, upravovat a zkoumat. Aspoň... celý příspěvek >
Realizace skalky, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Další pokračující tvorba...
Realizace skalky, 9.9.2017
Marcelo, děkuji za Vaše upřímná slova. Samozřejmě, že na malém členitém prostranství se nechá kouzlit s daleko menšími obtížemi. Zároveň jsou zde limitující věci co do velikosti a počtu rostlin. Vždy se inspiruji přírodou jako takovou. Nemám rád ty... celý příspěvek >
Realizace skalky, 9.9.2017
Je to můj způsob relaxace, někomu možná při pohledu na tu práci zcela nepochopitelný, ale ten výsledek, když se daří... Přeji hodně úspěchů. Standa.
Realizace skalky, 7.9.2017
Marcelo, děkuji za Váš komentář. Tak nějak po pravdě řečeno se mi do toho moc nechtělo. Nejprve úprava podkladu včetně odstranění ovocných stromků (neplodily), drenáž, kámen, skladba, výběr rostlin atd. Něco už je za mnou tak je to vše veselejší. Již... celý příspěvek >
Realizace skalky, 4.9.2017
Díky za Váš komentář, ještě to dá...
Identifikace široce rozpoloženého okrasného smrku, 3.9.2017
Děkuji za Vaši pomoc, mám v úmyslu něco podobného začlenit do mé skalky. Hezký den, Standa
Realizace skalky, 2.9.2017
Je to běh na dlouhou trať. Jsem stavař, baví mě práce s kamenem. Do zahradní architektury teprve pronikám (koníček). Rád vyslechnu názor ostatních.
Identifikace široce rozpoloženého okrasného smrku, 2.9.2017
Nemyslím si, že by tento kompaktní kultivar měla na svědomí veverka. Foto je z ukázky skalky v jednom zahradnictví. Aranžování této skalky co jsem viděl bylo v souladu s ostatními rostlinami, tudíž tento krasavec tam byl záměrně zvolen... (moje... celý příspěvek >
Identifikace široce rozpoloženého okrasného smrku, 2.9.2017
Tato myšlenka mě také napadla, ale když se poohlédnu kolem míst chatařů, jak si kolem svých sídel aranžují živé ploty ze smrčků, nikde jsem takového krasavce s tolika terminály neviděl Udivuje mě jak silně a hustě roste od spoda...
Realizace skalky, 1.9.2017 Obsahuje fotku
Před cca 5 lety jsem se rozhodl k vybudování okrasné zahrady, doplněnou postupně rozmanitými druhy rostlinstva s koktejlem vícero druhů bylinek. Pro názornost přikládám rovněž fotografie v začátcích. Fotografie budu postupně přidávat, nyní je vše ve... celý příspěvek >
Identifikace široce rozpoloženého okrasného smrku, 1.9.2017 Obsahuje fotku
Prosím o určení druhu okrasného smrku, který má široce rozpoložený tvar růstu s více výhony (terminály), podobné např. jak je spatřujeme u okrasných skalkových borovic. Na tento kultivar jsem narazil v jednom nejmenovaném zahradnictví, kde ani tam mi... celý příspěvek >
O jaký druh borovice se jedná?, 19.6.2016
Přikláním se k vejmutovce, předem děkuji za Váš názor. Standa.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika