Příspěvky uživatele - marion

Barva fólie pro foliovník zelená /bílá?, 25.2.2021
Dobrý den,  používáme čirou folii. Na zimu sundáváme z konstrukce a folie vydrží nejméně 10 roků. Jen čela foliovníku musím každoročně pracně dávat. Našla jsem na "folie-plachty.cz" spojka folie bajonetová, plastová - l ks za 6 Kč. To by mi... celý příspěvek >
Okurka mninihadovka PRINTO F1, 8.2.2020
Ráda bych pěstovala okurky minihadovky PRINTO F1. Zajímá mne, jaké máte zkušenosti, jestli se dají koupit semena, nebo jen roubovaná okurka, která má být výnosná, odolná, ale cena je dost vysoká. Děkuji za odpovědi.
Sklizeň 2017, 10.10.2017
Ale pořád jsou chutnější, než ze supermarketu. I ta rajčata,  která dozrají doma. Venku mi pořád dozrává Policino. Připadá mi, že české odrůdy jsou odolnější chladu, než např. italské. San Marzano gigante 3 bylo docela choulostivé, ale doma... celý příspěvek >
Choroby brambor, 19.9.2017
Red Anna je na tyto pukliny velmi náchylná. Je to jen vzhledová vada. Brambor je nezávadný. 
Česká rajčata 2017, 15.9.2017
Děkuji za tuto diskuzi. Každému z naší rodiny chutná něco jiného. Letos konečně máme rajčat dost. Mám Jolie, Stupické polní rané, Harfeuer, San Marzáno, Sonet F1, keříčková Roma a Šejk. Tomatobery garden ze svých semen, takže F2.  Nemám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika