Příspěvky uživatele - barbakan

Zahradní hadice zakopaná v zemi, 6.10.2016
Zdravím všechny. Vím, bude to divná otázka, ale snad je na ni odpověď.  Mám na zahradě šachtu ze které používám vodu na zalévání zahrady a je zavedena i u dř. chatky. Mým záměrem je, zakopat, tak 20 cm pod povrch trávníku, klasickou... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 3.7.2016
I já zdravím. Pravděpodobně jste přehlédl udírn ze svisle uložených a prken. To, jestli jsou složeny vodorovně nebo svisle nemá  (podle mne) žádný vliv, zvlášť když jsou palubky skládané na péro- drážku. Doporučil bych opravdu dobře vysušené... celý příspěvek >
Jak uchovávat klobásy?, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Oplachování klobásek nebo trampského cigára ve studené vodě dělám proto, abych zabránil vysychání střívka a zabránil odpaření vody v klobáskách. 
Domácí šunka, 4.5.2016
Děkuji všímavému čtenáři, že mne upozornil na velice závažnou chybu v textu, kde píši, že dávám 2 g rychlosoli, ale to je ŠPATNĚ! Správná gramáž je 20 g (2 dkg)
Domácí šunka, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Šunka na přiloženém fotu jsem dělal následovně: Maso z kýty rychlosůl 2g na 1 kg masa (někdo rychlosůl zatracuje, ale není tak škodlivá jako třeba výfukové plyny, cigarety, alkohol..) vhodnou formu na šunku  sáček na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika