Příspěvky uživatele - proky

Virová pohroma na meruňce?, 15.6.2020
Mám prosbu 4- letá citronka loni poprvé zaplodila, letos plně obsypána květy, vše samozřejmě zmrzlo, čisté listy bez mšic, ale celý stromek má všechny listy srolované, větvičky nejsou hnědé, může to být způsobeno velmi deštivým počasím - jižní čechy
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 26.4.2019
Na podzim koupené a zakopané v zahrádce na záhon, nebylo rozhodnuto kam se zasadí - jabloň Honeycrisp, broskvoň Favorita Morettini, broskvoň Sanguine de Savoie, hrušeň prý sloupovitá Condo, když nebude nevadí, jabloň sloupovitá Mango a nektarinka... celý příspěvek >
Výměna jabloně, 27.8.2018
Dobrý den, prosím o radu potřebuji na zahradě vyměnit jabloň (stávající bohemia velmi slabě rostoucí - nevyhovuje), jižní čechy mírný svah celý den slunce, již mám na zahradě admirál, fuji, beni shogun, bonita, merkur, rubinola, letní ananasové... celý příspěvek >
Lukob Bulbs - katalog, 5.2.2018
Zdravím, katalog lukon bulbs podzim 2017 mám, napište mi svůj mail s čísly a já Vám je vyhledám. přeji hezký den
Paw paw, 29.1.2018
zdravím, na podzim jsem si objednala asiminu - Prima, jelikož přišel cca 1 m vysoký stromek, provizorně jsem jej zasadila do vysokého kbelíku a mám jej s ostatními na přezimavacím místě, včera jsem zjistila, že začíná tento malý prcek kvést 2... celý příspěvek >
Useknutá jabloň, 14.6.2017
Doplňuji informace jednalo se o odrůdu bonita, kterou jsem pracně sháněla, bohužel podnož jsem nezjistila, rouby by se daly vzít, ale nemám žádné zkušenosti s roubováním a nemám ani stromek starší 5-ti let kam bych naroubovala, podnož jsem vůbec... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 9.5.2017
zdravím z jihu čech, jsem naprostý laik, pořídila jsem 3 hlavy, sázené loni ke zdi pergoly, sazenice (venus modrý bezsemenný, afrodita též bezsemenná a arkádia bílá semenná), venus cca metrový má krásné zelené první listy, druhé dvě se zdají, že... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 26.4.2017
broskvoň catharina pomalu odkvétá, letos to vypadá na první větší úrodu, 2x stříkaná proti kadeřavosti vypadá to, že letos to sní nebude tak hrozné jako loni, zato nektarinka odkvetlá stejně stříkaná, samá kadeřavost, druhá nektarinka zatím nakvétá,... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 25.4.2017
Vypadá to na meruzalku černou, loni jsme zasadila meruzalku velkoplodou Black giant Missoury, již nakvétá nádhernými žlutými květy, měla by plodit cca měsíc po rybízu.
Mráz, 24.4.2017
jižní čechy(českobudějovicko) cca 12 Km od ČB směr ČK, v pátek ráno v 6 hod. - 3 stupně, třešně v plném květu bez úhony, sobota i neděle velmi větrno, včera poletoval sníh, dnes ráno opět mrazík -1,5, žádné další škody zatím nemám uvídíme až se... celý příspěvek >
Mráz, 24.4.2017
jižní čechy(českobudějovicko), teplota dnes ráno v 6 hod. -1,5 stupně, mírně omrzlé listy jahod, minikiwi vrchníé listy černé, mladý ořech horní větvičky černé, nektarinky část horních větviček(špičky) pomrzlá, vzaly za své i odkvetlé květy na těchto... celý příspěvek >
Kdy začíná plodit?, 24.4.2017
zelená renkloda, podnož myroblán sázená loni na jaře, letos již kvete cca 40 květů
Spirála na rajčata a okurky, 21.4.2017
spirály jsou super používá na rajčat i nakládačky, nic nleží na zemi, krásně se to obtočí, loni ze 7 rostlin nakládaček 85 zavařených sklenic
Rozkvétání 2017 M+B, 4.4.2017
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s meruňkou sirena někde uvádí siréna, nepěstujete někdo citronku děkuji
Rozkvétání 2017 M+B, 4.4.2017
jižní čechy začíná nakvétat kioto, nektarinka star red gold, broskoň catherina, nedělní a dnešní noční deštík tomu hodně pomohl, vše je krásně nalité, objevují se první poupata u třešní summit i kordia a všimla jsem si růžového poupěte letos první... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika