Příspěvky uživatele - Jana1978

Šestiletý smrček a zídka, 15.3.2016
Děkuju:)
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 24.2.2016
A věříte Stando, že jsem Vás vzala za slovo, ale už dřív... a připadám si jak blázen?Poněvadž si s tím šeříkem povídám reálně a ptám se ho jestli mu něco nechybí a když sáhnu na jeho kmenové části tak se mu snažím dávat energii aby byl v pohodě a... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 24.2.2016
Děkuji panu Standovi a panu Josefovi za rady, ten stromek vedle smrčku jsem slíbila původnímu majiteli a ačkoliv ho nemůžu vystát kvůli zamlčeným vadám v domě tak ten mu nechám, je jeho dcery a ta za nic nemůže, jen si ho nebyl schopný ještě vyndat... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 23.2.2016
A ty kořeny už jsem viděla u smrčku:(bude to zase hrabošení rukama jako u javoru dlanitolistého:(ten jsme hrabali 8 hodin a odcházeli nám nervy, ale zadařilo se myslíme... podle pupenů... poroste dál.
Šestiletý smrček a zídka, 23.2.2016
My taky ten dům už se smrkem a obrovským šeříkem těsně u domu(ale ten naštěstí nic domu nedělá kromě stínu) a třema ovocnýma stromama co jsou blízko u sebe koupili před půl rokem, a nikdo z nás doma nerozumí zahrádkářskému myšlení původních... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 23.2.2016
Děkuji všem moc za rady. Jen budu mít ještě asi velmi hloupý dotaz, jak poznám, která z těch menších větviček je mrtvá? Mě přijdou všechny stejné. Jen ty nejdrobnější poznám suché. Na většině ostatních alespoň dole do těch tří metrů(nahoru se bohužel... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016
No ano jezírko půjde pryč, dům máme teprve půl roku, ještě jsme nestihli se zahradou kromě javoru nic udělat, ta část kde je jezírko se ještě víc rozšíří a půjde tam nový stromeček aby měl dost prostoru. Ten smrček je popravdě strašně pěkně... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016
Velikost nevadí vůbec, krásně provoní pokoje na jaře, jen spíš nevím co s těmi ořezanými částmi kmenů co jsou vážně suché, dělají se v nich takové já nevím jak to napsat(jak kdyby někdo zarval trubku doprostřed kmenu a všechno co je v trubce vyndal,... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016
Děkuju všem za radu. Zkusíme ho přesadit už jsme se doma domluvili i když to bude zase o nervy. Zkusili jsme už přesadit javor dlanitolistý, zase kvůli druhé sousedce, podle ní jí to promáčelo zeď jakési kůlny díky listům co bývali natěsno u... celý příspěvek >
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016
děkuju
Šestiletý smrček a zídka, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Ještě mám prosím druhý dotaz, u zídky máme asi tak 6letý smrček, sousedce se absolutně nelíbí, původní majitel ho vysadil tak 0,5m od zídky, asi neřešili jak poroste. Sousedka má obavu, že když poroste prorostou kořeny až k ní a navíc zboří zídku.... celý příspěvek >
Starý obrovský šeřík něco přes 70let, 21.2.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradí mi někdo jak se starat zhruba o 70ti letý šeřík(možná o krapet víc) prosím, co s ním dělat aby kvetl a prospívalo mu to. Na jaře kvetla krásně půlka a druhá byla spíš jen zelená olistěná. Nejsem zahradnice ani tomu nerozumím,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika