Příspěvky uživatele - Zbyněk Michálek

Mosazná hadicová rychlospojka, 13.9.2015
Je to možné, taky mě to tehdy napadlo, ale zdálo se mi, že tady to tímhle nebylo.
Mosazná hadicová rychlospojka, 13.9.2015
Nezkoumal jsem to přesně, ale problém je v tomto rozměru. Co konkrétně nedocvakne, jestli je to málo nebo naopak moc, nevím. nakonec jsem koupil ještě pár jiných dílů a dal to nějak dohromady.
Mosazná hadicová rychlospojka, 11.9.2015 Obsahuje fotku
Tak už vím, kde je chyba. U některých konektorů je zvýrazněný rozměr o milimetr větší. Takové nesedí do rychlospojky.
Mosazná hadicová rychlospojka, 11.9.2015
Souhlasím s vámi. Ještě beru, že plastový krám za pár kaček nebude sedět, ale když si koupíte dvě kovové části, každá cca za 70 korun, tak čekám, že budou sedět jako prdel na hrnec…
Mosazná hadicová rychlospojka, 10.9.2015
Tak děkuji za potvrzení mé domněnky, už jsem si začal připadat jako idiot. Vezmu zítra šupleru a přeměřím to, třeba bude stačit někde srazit hranku nebo tak něco.
Mosazná hadicová rychlospojka, 10.9.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nemá někdo zkušenosti s toutu mosaznou rychlospojkou? Když ji připojím na plastovou koncovku, sedí perfektně. Když ji ale připojím na mosazný nátavec,  viklá se a netěsní. Není potřeba nějaké další těsnění? Nebo mám jen nekompatibilní... celý příspěvek >
Co je to za trávu?, 23.8.2015
Děkuji! :)
Co je to za trávu?, 22.8.2015 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Co je to za trávu?, 22.8.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradíte prosím, o jakou trávu se jedná? Kdysi jsem ji vysel na části zahrady. Tráva je velmi jemná a ostrá, na pohled spíše okrasná. Roste velmi dobře ve stínu, moc se v ní nedaří ani plevelům. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika