Příspěvky uživatele - Lucie z Vítání

Azalka venkovní v květináči - jak ji zazimuji?, 18.11.2015
Wau, děkuju všem za radu, teď vím aspoň věci, které by mě nenapadly.. Tak jsem azalku přesadila ven na zahradu, bez květináče, dosypáno rašelinou a překryto zeminou.. a zalito... a na severní straně je.. pak ji ještě zakryju chvojím z lesa.. 
Azalka venkovní v květináči - jak ji zazimuji?, 17.11.2015
A když ho vsadím do té země, mám jí taky nějak třeba přihnojit? Beru to tak, že ty kořeny "uvězněné" v květináči nemají možnost si sami zajistit živiny..
Azalka venkovní v květináči - jak ji zazimuji?, 17.11.2015
Dobrý den, mám venkovní azalku, kupovali jsme jí letos. Tak jak byla v květináči, tak jsme jí nechali doteď. Chci se zeptat, jestli jí můžu na zimu vzít domů, do chladné místnosti ji "přezimovat"? Nebo jestli pro ní bude lepší, když zůstane venku?... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 20.7.2015
No popravdě, je to dlouho.. Ale dejte jim ještě čas a hlavně už žádný ocet.. Dopřejte sluníčko. A pak bych je přihnojila.
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Ani jedno nemám. Ale vyřešili jsme to s manželem jinak.. Do těch truhlíků jsme provrtali z boku z obou stran dírku nad tu drenáž, která je uvnitř z štěrku a netkanky. A najednou začala odtékat voda, která se v té hlíně držela celou tu dobu. Takže... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 5.7.2015
Tak jsem dneska ráno květiny uklidila do domu..Vidíte, to mě nenapadlo, že truhlíky nejsou zastíněné a v tom, že může být ten problém. Je pravda, že dokud na ně nezačne pálit, a jako že tyto dny je na slunci téměř 50 stupňů, tak jsou surfinie... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 4.7.2015
Mám klasické truhlíky. Mě právě strašně mate to, že na povrchu je hlína mokrá i v těch vedrech. Tak jsem je dneska zalila pořádně, jen doufám, že jsem je nepřelila. Jakmile na ně začne pražit slunce, hned povadnou, lístky se kroutí a květy se pálí a... celý příspěvek >
Surfinie nezvládají vedra, 4.7.2015
Dobrý den, tak se tentokrát potýkám s jiným problémem těchto květin. Když už mi nádherně zhoustly a obsypaly se květy, tak jakmile udeřila vedra, tak o ty květy přicházím denně ve velkém :(Ty kytky to prostě nezvládají. Jsou v truhlících na jižní a... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 25.6.2015
Taky si to myslím. Asi si jsou teď jistější "v kramflecích" :D
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 24.6.2015 Obsahuje fotku
Tak tady pro srovnání
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 23.6.2015
Tak musím říct, že to ostříhání jim opravdu prospělo. Už snad po třech dnech mi přišly nějaké bujnější. Cca po týdnu jsem je nafotila a porovnala s fotkami po ostříhání a rozdíl byl okamžitě vidět. Surfinky se nádherně zhustily, hned obrostly novými... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 17.6.2015
Hezoučké :)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 15.6.2015
Tak to sousedka musela hooodně pilně asi zalívat :)
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 15.6.2015
Tak já nevím, ale doteď mi kytky rostly krásně i bez toho, aniž by měly truhlíky odtoky. Jen mi přišly řídce obrostlé, protože se nezaštipovaly. To byl jediný problém, který jsem s nimi měla. Už se krásně rozbujely a to je to teprve cca 3 dny... celý příspěvek >
Surfinie - kdy lze ještě zaštípnout, 12.6.2015
Ne nemám.. Je to hodně špatně?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika