Příspěvky uživatele - ppgarden

Lokální šarka, 17.8.2016
Zdravím, připojím se k diskusi mým poznatkem. Letos mě zklamala desetiletá Elena. Loni nádherná úroda, letos mšice kalamitní stav, i slunéčka už to nedávala a musel být postřik. Na to PPV a velký propad plodů. Stávající plody se jeví bez... celý příspěvek >
Královna Hortenzie, 18.5.2016
Zdravím, popíšu moji zkušenost s Hortensií. Dlouhodobě pár plodů i když jsou v okolí třešně, hned vedle višeň. Mám vypozorováno, že pro včely není atraktivní. Prostě strom "nebzučí".  Až letos poprvé plná včel. Ale nevím, jestli to nebylo... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Já bych zase nečekal od Vás tuto odpověd. Vaše příspěvky vždy rád čtu, rozumím jim a něco se přiučím. Budete nám to muset vysvětlit pane Vysloužile... Moje zahrada dopadla následovně: ořešáky černé, třešně pomrzlé okvětní lístky (už dokvétala),... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 10.7.2015
Jj, včera jim asi bylo zima. U mě vrchol vlny asi 7.července. Za týden asi stříknout Calypsem (Mospilanem) a že by už byl letos pokoj?? Amet opět trošku opožděnej. Ale lepší je věřit vlastnímu lapáku.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 12.6.2015
Tak jsem taky včera stříklnul Calypsem (Blanensko). Amet skoro odpovídá, v lapáku už delší dobu žádná větší vlna. Stříkal jsem kolem 8 večer a viděl jsem spousty obalečů - možná už se chystali klást. Vajíčko jsem jako vždy nenašel žádné. Jak píše... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 3.6.2015
Já ještě nikdy nenašel žádné vajíčko. Je pravde, že nějak extrémně dlouho jsem nehledal, ale pár desítek plodů a listú prohlídnu a nikde nic. Až pak ty díravý jabka vidím. Asi hledám špatně...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 1.6.2015
Zajímavé. Já na Blanensku poslední dny menší vlna (29.5), cca po deseti kouscích ve dvou lapácích. Asi to teď vypukne v tom teple. Mospilan už číhá v pozoru.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika