Příspěvky uživatele - Hoof

Přípravek na ošetření ran révy po řezu, 14.2.2018
Dobrý den. Koupil jsem si Stromový balzám na ošetření révy po řezu, ale stejně mi každoročně réva slzí i přes balzám. Jaký jiný přípravek můžu použít? Stříhám zhruba v polovině únoru, podle počasí. Děkuji.
Polyversum Biogarden, 27.2.2016
Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s tímhle produktem ve vinohradu? Děkuji
Je tohle odrůda Nero?, 24.11.2015
Děkuji Vám za odpovědi. Jsem zklamán. U Pražáka z Droždína už nikdy nic nekoupím. Letos jsem nakupoval u pana ing. Kotrle. Už se těším na příští ůrodu :)
Je tohle odrůda Nero?, 17.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. V loňském roce jsem u pana Pražáka z Droždína zakoupil 2 odrůdy vinné révy Nero a Vostorg. Pozná někdo podle přiložených fotografií, jestli se jedná opravdu o odrůdu Nero? Réva kvetla a nasazovala plody po celou dobu vegetace, skoro až do... celý příspěvek >
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 18.2.2015
Dobrý den. Děkuji vám za vaše rady a postřehy. Chtěl bych se vás ještě zeptat na bílou odrůdu GAROLD a červenou, bezsemenou ATIKA, jestli by jste mi je doporučili do mých podmínek. Děkuji všem.
3 odrůdy bílé a 3 odrůdy červené, 17.2.2015
Dobrý den. Mám malou zahradu u rodinného domku na Severni Moravě, cca 250 m n.m. Toulavý stín ovocných stromů, od severu chráněná poloha. Poradte prosím 3 odrůdy bílého a 3 červeného vína. Něco na zobání. Děkuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika