Příspěvky uživatele - Taatiaanaa

Sklizeň 2015, 14.8.2015
Děkuji to moc potěší, právě z té včerejší sklizně (na fotce není všechno) jsem se orosila. Mám moc ráda sušená rajčata v oleji s česnekem, tak co se dá půjde nasušit, něco do čatní. Ale práce ještě spousta. Stejně mým nejchutnějším a také... celý příspěvek >
Sklizeň 2015, 14.8.2015 Obsahuje fotku
Včerejší večerní sklizeň. Zraje i kumato a je vynikající.
Sklizeň 2015, 4.8.2015 Obsahuje fotku
Překvapivě sklízím již Zlatavu, rybízové, Hearth breaker, Mr. stripey a Sweetie. Až mezi posledními Stupické. Většina je krásně zelená a jen se směje
Spirála na rajčata a okurky, 10.5.2015
Minulý týden jsem si objednala, a také do tří dnů obdržela, spirály na rajčata od pana Burdy. A ty tedy nemají chybu! Ty jeho se nedají s žádnými, které jsem viděla, vůbec porovnávat, protože to je naprosto jiná liga. Objednala jsem si 220 cm... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 10.5.2015
Nedalo mi to a polovinu sazeniček mám již také v záhonu, rovných 56. Nevím jak se mi to povedlo, stále jsem plánovala, dokupovala semína a i pár rostlinek až se mi to nevešlo na okna. Na zahrádku dojíždím, takže jen tak vyběhnout a... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 15.4.2015
Jedním slovem, nádhera. A rajčátka zůstanou v květináči ve skleníku, nebo v květnu poputují ven?
Rajčata pro sezónu 2015, 12.4.2015
Ano je to jistě tou kyselostí rašeliny. Dokonce se mi zdají ty rostlinky "neduživé" Jistě to zvládnou, ale je jich škoda. Naštěstí jsem tento pokus provedla jen na 10 rostlinách. Nikdy více.
Rajčata pro sezónu 2015, 11.4.2015 Obsahuje fotku
Jen pro zajímavost vkládám tři obrázky sazenic rajčat, byla vyseta ve stejný den, přesazena ve stejný den a do stejného substrátu. Jediný rozdíl je v tom, v čem jsou zasazena. Plastový kelímek a rašelinový kelímek. Musím říci, že je to velký rozdíl.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 15.2.2015 Obsahuje fotku
Ano to jsou ony, děkuji. 
Rajčata pro sezónu 2015, 14.2.2015
Nakonec mám ještě další odrůdy, které se mi nepodařilo ve vláknech objevit. Máte s nimi prosím zkušenost? Top chocolate Black Prince Mr. Stripey  Black from Tula Purple russian  ... jsem na ně velice zvědavá a to by mělo... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 12.2.2015
Letos poprvé si chci vypěstovat všechny rostlinky rajčátek i paprik sama, od semínka. Naprosto jsem propadla textům pana Vladimíra, paní Jiřiny a dalších. Ovšem docela jsem si naběhla  Již mám přesazeno Philova, Heartbreakers, Blackberry,... celý příspěvek >
Papriky, rajské - výsadba do jiffy, 6.2.2015
Přesně tak nějak jsem si to myslela. Kelímky na kávu z automatu jsou dosti nízké a ty pivní se zdají být akorát vysoké (Koupila jsem je v Makru) Ty moje papričky vypadají naprosto stejně jako na fotce. To mám radost :-)
Papriky, rajské - výsadba do jiffy, 3.2.2015
Co děláte s rostlinkami, když poporostou? Ponecháte je jen tak v jiffe, nebo je ještě přesadíte do kelímku. Samozřejmě i stou jiffou. Zdají se mi být rostlinky zbytečně povytáhlé. Konkrétně papriky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika