Příspěvky uživatele - slívák

Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Další fota
Lze vypěstovat broskev nebo meruňku z řízku?, 8.5.2016 Obsahuje fotku
Zdravím, na jaře jsem rouboval asi 100 slivoní a zbylé rouby mi zůstaly venku v zavíracích igelitových sáčcích ve staré vyplé ledničce.Chtěl jsem jen vyprázdnít sáčky s popisem odrůd tak ať neplesniví pro příští odběry.Zůstal jsem trošku opařený... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 2.5.2016
U nás 450m/m mi u zimolezů a to u ruských i kanadských odrůd zmrzla tak třetina letošních přírustků, pomrzly mi i narašené rouby slivoní, které jsou při zemi, ale ty které jsou roubovány nad 40 cm (víc druhů na myrobalánu) jsou v pohodě, borůvky jsou... celý příspěvek >
Sakura, 19.4.2016 Obsahuje fotku
Jistě se dá ještě sehnat, na vebu jistě najdete dodavatele, a kdyby náhodou ne tak se ozvěte na podzim.
Toptaste, 19.4.2016
Zdravím, mám podobný názor na Tipalu, tak jsem rád že nejsem sám, letos krásně kvete a už se mi sbíhají sliny.
Sakura, 19.4.2016
Zdravím, stejně krásné růžové květy jako Sakura má červenolistý myrobalán Hollywood a má navíc chutné červené plody a dobrou mrazovou odolnost.
Soumrak pěstování meruněk z Escande?, 17.4.2016
Moje Aurora byla v lednu moc narašená a jako jediná mráz -13 až -15 nevydržela, všechny květní pupeny zmrzly, myslel jsem že je po ní úplně ale teď začíná na koncích větviček pučet, okolní mé Tsunami bez jediného promrznutí pupenů to samé i Bergeron.... celý příspěvek >
Lavina slivoň, 15.11.2015 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenosti s touto slivoní, pořídil jsem si ji na zkoušku hlavně pro její rannost. Našel pouze informaci na webu že se má jednat o lotyšskou odrůdu, ale ta má být žlutá. Prodejce ani dodavatel mi informace neposkytnul.
Daple dandy pěstování, 1.9.2015
Já si osobně myslím že kdo zasadil tyto odrůdy má jistě i hodně druhů mirabelek, rynglí a švestek a těší se na porovnání chutí. Dandové(dinosauří vejce) knedlíky najdete na mnoha webech, a rád bych zkusil a pak soudil, třeba někdy bude i na tu... celý příspěvek >
Superior, 21.2.2015 Obsahuje fotku
Dle překladu :Superior Plum Švestka strom pro severní zahrady. Tento robustní strom produkuje bohaté úrody ohnivě červené ovoce se sladkou, šťavnatou, žlutou dužinou. Dezertní švestky, jako jsou tyto, jsou ideální pro stravování čerstvé off stromu.... celý příspěvek >
Superior, 19.2.2015
Je to jedna z odrůd kterou chci vyzkoušet, mám jeden stromek ze Strážnice a rouby už čekají nachystané na příhodnou dobu. Pěstuje se úspěšne v zemích od Dánska přes Litvu až po Ural a v severních státech USA v 5 a 4 oblasti(zrovna dnes píšou... celý příspěvek >
Keřová višeň, 19.2.2015
To by bylo fajn... keřová jabloň,hruštička, švestečka prostě paráda. Kde asi soudruzi udělali chybu že to doposud nepěstujeme, když se dá každé dřevo pěstovat jako keř... třeba je fígl v tom že se má stromek sadit australským způsobem(kořeny... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 5.2.2015
Zdravím, tady na Bruntálsku o bobra nezavadíš, všechny je požraly zubaté žáby...
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 21.1.2015
Díky za příspěvek, mapa na Googlu již neodpovídá reálnému stavu, doslova zůstávájí keře šípku, a planých trnek které stejně ze severní strany na okraji nechám jako potřebný větrolam,(a nenechavcům jako zástěnu, polní komunikace je ze severní strany a... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 21.1.2015
Zdravím.Jedná se o pozemek kde nemají náletové trnky, šípky,bez a pod.co dělat, děda oral pozemek v celku, za doby státních statků to kvůli kamení neobhospodařovali, při předělávce map to nazvali pastvinou.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika