Příspěvky uživatele - Jana.S

Sázení brambor po staronovém způsobu, 25.8.2017
jsem to já.  Pěstování brambor v pytli mám naplánováno na příští rok. Tak jsem na to zvědavá. Počítám, že budu ráda, když mi vůbec něco vyroste. 
Ovocné stromky nerostou, 10.8.2017
Zdravím, já jsem to udělala tak, že jsem začala kolem stromů mulčovat, smíchaná usušená tráva, sláma a štěpka. Během jednoho roku se situace zlepšila o 100%, další rok to samé a až třetí rok jsem opatrně prokypřila půdu pod mulčem a navezla kompost.... celý příspěvek >
Lze podsadit borůvku brusinkou?, 5.1.2016
My to tak máme, 3 keříčky borůvek 4 keříčky brusinek. Sice je máme teprve třetí rok, ale už prvním rokem plodily všechny keříky. Zatím rostou moc dobře.
Černý rybíz - jaký?, 12.10.2015
Jaký je, prosím, chuťově Tisel? Prodávají tady buď Titanii, tu máme, a pak Tisel. Titanie nic moc, ale zase netrpí na rez, což byl hlavní důvod vykopání starších keříků a nahradit je odolnějšími, což by podle popisku Tisel mohl být. Děkuji
Dýňoviště 2015 + 2016, 12.10.2015
ehm, netkaná textilie v Baumaxu byla o 40 Kč dražší než u nás v ZZN. Na výprodeje pozor, pokud neznáte ceny v jiných prodejnách tak snad raději ani nekupovat.  Abych přispěla k tématu, tak Hokaido máme sklizené úroda docela dobrá. Na Tržišti... celý příspěvek >
Česnek 2015, 12.10.2015
Jsem na tom stejně, taky mám pouze 3- letou zkušenost. Pokaždé mi česnek "vyrostl" tak, že měl pouze jeden stroužek, ale je fakt, že jsem jen zkoušela zda vůbec vyroste. Loni jsem ho zasadila mezi jahody a k mé velké radosti konečně klasický česnek... celý příspěvek >
Maliny, 20.8.2015
Jak se pěstuje rašelina? 
Převislé jahody, 30.3.2015
Tak já se připojuji k p. Lídě. Převislé jahody jsou marketingový fígl tedy ne, že by to byl úplný nesmysl, ale aby se vám podařilo vypěstovat převislé jahody v květináči, musela byste je hnojit a hnojit a hnojit a... to si je raději kupte už hotové v... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.2.2015
Tak my máme obyčejné rýče, ale asi před 6 lety jsme zakoupili rýč a rycí vidle značky Stainless, nerezové a musím říct, že ačkoliv jsme je několikrát někde zapomněli tak nezrezavěly, jsou stále bezvadně ostré (a to máme dost kamenito, takže každou... celý příspěvek >
Celer, 12.2.2015
Mimo téma. je legrační, když si dáte do místního vyhledávače slovo celer a vyjedou vám diskuse o sekačkách. Byla jsem zvědavá co má sekačka společného s celerem a ejhle... akCELERátor. :-)
Celer, 12.2.2015
Tak jsem se nechala od vás všech inspirovat, a zkusila jsem také vysít. Zatím ještě nejásám, protože z poloviny sáčku mi zatím vykukuje jen 8 naklíčených semínek, ale jsem ráda i za ně. Na první pokus to bude stačit. Nemám zatím tušení, jestli u nás... celý příspěvek >
Jste také fandové do bylinek?, 12.2.2015
To snad není třeba, objednávat až ve "Švýcarech". Já ho tedy nezkoušela, ale pan Jikl s ním má bohaté zkušenost a je tam i popis na pěstování.
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
No to chápu, ale jestli je to zrovna tahle podnož, má vůbec cenu ten stromek zachraňovat, protože tahle podnož se k nám absolutně nehodí. Je vůbec nějaká šance jak zjistit co by to mohlo být za podnož?
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
Aha, tak to mě nenapadlo. Tak to jsem zvědavá jak tam ten kůl dostaneme. Pokud jde o shnilý plesnivý mulč tak ten teda opravdu nemám, to jsem hlídala. 
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015 Obsahuje fotku
Zaujala mě ještě zmínka o nevhodné podnoži a odrůdy. Znamená to, že odrůda může růst bujněji než podnož? Pak takový stromek máme asi taky. Dlouho se nic nedělo, protože hned první zimu, kdy napadlo víc než metr sněhu nám zvířata korunky okousala.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika