Příspěvky uživatele - antonovka

Bulharská rajčata 2018, 13.2.2021
Na tu uvedenej slov. stranke som nasiel semena bul. odrody Kamena geo F1. Ma niekto prakticke skusenosti? Podla popisu sa oberaju zelene a dozreju obrate o 40-50 dni. Ze na Vianoce mozem mat svoje paradajky. Dakujem za reakcie A.
Náhrada kupovanej rašeliny pre čučoriedky, 22.4.2019
Skusim ozivit vlakno. V poslednej dobe dostat kupit v mojom okoli raselinove brikety. 10 kg aj pod dve Eura. Neskusal niekto pestovat v tom /samozrejme po uprave/ cucoriedky -boruvky. Myslim si, ze ak nabobtna 10 kg brikiet bude to riadna kopa... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 7.4.2018
Taky pomocnik by sa zisiel aj mne a nie len na strihanie.
Natírání kmenu vápnem, 6.4.2018
Mohli by ste prosim trosku priblizit cinsku agrotechniku pri pestovani jabloni? Je to ovocinarsky /aj inak/ zaujimava krajina. Ja som nasiel v starom zahradkarskom magazine sposob ako Cinania prestepuju starsie stromy. A tiez som cumel. Aj som to v... celý příspěvek >
Jak stříhat stromkovou růži, 2.4.2018
Vseobecne maju stromkove ruze kratsiu zivotnost ako krikove. Videl som tuto Vasu ruzu tu na fore na viacerich fotografiach aj obaleny kmen cinskym obvazovym lankom. Zije este? Ako sa jej dari? ant.
Růže na kmínku, 2.4.2018
Nedavno som kupil stromkovu ruzu /ako inak polskej produkcie/. Zaujalo ma na nej, ze ma na velkost korenov mohutny kmienik. Pri podrobnejsej prehliadke som zistil, ze kmienik je na korenoch naockovany. Druhe ockovanie je vo vyske korunky uz... celý příspěvek >
Charlamowski, 28.12.2014
Na fotke nie je Charlamovski /sin Borovinka/. Pozrite si foto na st. odrody. Tak ma ozajstna Borovinka vizerat. Mali sme ju. Priniesol ju dedko - legionar z Ruska. Mavala kazdy rok velke urody. Jablka sa jest nedali /boli kysle/. Vsetky vzdy opadli a... celý příspěvek >
Co je Vierbeere?, 21.12.2014
Je to maruzalka plodova. Na internete je o nej vela odkazov. Doteraz boli najznamejsie odrody: Black Giant Missouri a Missourines Casis Grande. Nic nove pod slnkom. Aj obycajna meruzalka je jedla aj pekne voni ked kvitne. Na surove plody treba mat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika