Příspěvky uživatele - lukas lukas

Habr- co je to za škůdce nebo nemoc?, 25.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Prosím o radu, co mi napadlo habry v živém plotě? Detail je patrný z přiložené fotografie. Dále válčím s nějakým škůdcem, který se "pase" na listech rododendronů - čím ho zlikvidovat? Děkuji za rady a podněty Lukas
Co je špatného s rododendrony?, 10.9.2014
Právě, že při výsadbě jsem postupoval obdobně - hrabanka + substrát ze zahradnictví + zem, na povrch jsem pak dosypal zbytky kůry. Je pravdou, že podloží není zrovna 100%, ale to jsem doufal, že jsem aspoň drobet eliminoval výše uvedeným "vylepšením"... celý příspěvek >
Co je špatného s rododendrony?, 9.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu čím ošetřit nebo proti čemu ošetřit rododendrony ? Doufám, že jsem správně rozeznal chlorózu a přidal jsem jim železo ve formě soli (síranu železitého), ale červenání listů je divné. Podobný problém mám s azalkami a... celý příspěvek >
Nemocná třešeň a živý plot z habrů, 11.8.2014
děkuji
Nemocná třešeň a živý plot z habrů, 11.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na třešni (vysazená letos 03/2014) se cca před 10 dni začli tvořit malé fleky, toto jsou fotky ze včera, kdy jsem se po návratu z dovolené úplně zhrozil. Prosím poraďte o co se jedná a co s tím dělat? A druhý dotaz je k živému plotu z... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika