Příspěvky uživatele - Marky82

Květopas jahodníkový, 24.5.2021
Dobrý den, prosím nezkoušel jste někdo přípravek NeemAzal na květopase jahodníkového? Popř. jestli někdo rozumíte květopasům a tomhle přípravku, jestli by to mohlo fungovat, nebo jestli je to úplný nesmysl? Nikdy jsem květopase neměla a lebedila jsem... celý příspěvek >
Červený rybíz neplodí, 24.5.2021
Tak letos má Trent velké množství plodů. Vůbec na něm nepozoruju ten výše popisovaný neduh, dokonce na něm nejsou mšice. Zato Detvan je mšicemi dost zasažený, je to boj. Ale také má poprvé nasazeno hodně plodů, tak uvidíme.
Červený rybíz neplodí, 11.3.2021
Děkuji za odpověď. Zajímavé. NPK ani cereritem jsem za ta léta, co mám zahrádku, prakticky nikdy nehnojila. Vlastně vůbec moc nehnojím, zelený hnojivo, nějaký ten granulovaný hnůj... Proti mšicím samozřejmě bojuju, není to tak, že bych je nechávala,... celý příspěvek >
Červený rybíz neplodí, 8.3.2021
Dobrý den, mám červený keřový rybíz Trent, který prakticky neplodí. Zasazený na podzim 2017. Listy má krásné, velké, tmavě zelené. Kvete, ale zbydou z toho tak 1 až 3 střapečky a na nich tak 1 až 3 kuličky. Dost bojuju s mšicema, které ho žerou... celý příspěvek >
Černý rybíz choroba?, 27.4.2019
Hmm, tak už jsem asi našla odpověď v příspěvku o černém rybízu z 19.4.2019. O tom jsem nikdy neslyšela. To tedy vůbec nevím, co s tím :(.
Černý rybíz choroba?, 27.4.2019
Dobrý den, mám dotaz. Můj černý rybíz, keř Ben Hope, mám ho už spoustu let, nevypadá vůbec dobře a já netuším, o co jde.Vždycky byl v dobré kondici, před lety trochu trpěl na rez, ale když zmizely vejmutovky, zmizela rez a byl zdravý,  krásně... celý příspěvek >
Cicimek - ziziphus jujuba, 2.8.2017
Děkuju za tipy, je to pro mě všechno moc daleko, jsem z Plzně. Lang nechci, myslím, že v Kruhu měli taky jen Lang.
Cicimek - ziziphus jujuba, 2.8.2017
Jo, já vím, že bambusarium to nemá skledem, mají to na stránkách napsané, že až 2018. Bohužel jsem z Plzně, cesta na Moravu je pro mě moc daleko. Vykáň kouknu.
Cicimek - ziziphus jujuba, 2.8.2017
Kruh sleduju, už strašně dlouho ho nemají skladem. V SR jsem našla několik eshopů, ale bojím se, že to je moc komplikované, platba eurama, doprava...
Cicimek - ziziphus jujuba, 1.8.2017
Dobrý den, nevíte prosím někdo, kde sehnat cicimek? Našla jsem jen na bambusarium.cz. Líbí se mi, že mají různé odrůdy, že množí na naše podmínky. Ale bohužel nezasílají. Markéta
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Děkuju za tipy, kouknu na ty odrůdy. Markéta
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Tak z okolí by to bylo ideální, bohužel tady u nás se rybíz, natož angrešt, dost těžko najde. Všichni pěstujou maximálně túje, drobné ovoce tu prakticky už nikdo nemá. Ale děkuju za tipy, jak si to namnožit. Markéta
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Takovou odrůdu asi nemám šanci sehnat, nikde jsem na ni nenarazila.
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Děkuju za tipy. Tuto diskuzi jsem samozřejmě pročetla. Tyto odrůdy, co popisujete, máte tedy od loňska? Takže dlouhodobější zkušenosti s nimi nemáte? Daří se je jim, jde říct, která je ta nej? Máte podobné klimatické podmínky, jako jsem psala?.... celý příspěvek >
Černý a červený rybíz, a angrešt - jaká odrůda?, 5.4.2017
Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem černého a červeného rybízu a angreštu. Pročetla jsem tady několik diskuzí, ale jsem z toho jelen :-). Podle příspěvků dost záleží na klimatických podmínkách, u nás jsou tyto: 375 m n m, teplo, spíš sucho,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika