Příspěvky uživatele - devil63

Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 6.7.2014 Obsahuje fotku
Vidím, že problém tíží více uživatelů této filtrace a tak přikládám popis a fotografie.Doufám, že Vám pomohou problém vyřešit jako mě. Je třeba rozebrat víko filtrace, jde to docela v pohodě, ale pozor, šrouby jdou do plastu, tak pak utahovat... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 9.6.2014
Zdravím, díky konečně za konstruktivní radu, ale už jsem problém vyřešil.Je to konstrukční vada filtrace a sice těsnění 6ti cesného ventilu.Jakmile vysáváte nečistoty vysavačem a stane se Vám, že se vám hubice přisaje na dno a udělá se tam podtlak,... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.6.2014
Tak jsem to denes opět rozebral a komplet vyčistil. Rozebral jsem 6ti cetný ventil a nezjistil jsem na něm žádnou závadu.Je to velké kruhové silikonové těsní s trojůhelníkovými segmenty a ty tam seděj jako pr... na hrnci! Tak fakt nevím, čím už by to... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 7.6.2014
No to jsem už ze zoufalství udělal taky i když loní jsem to vysával pře filtraci a pak vypláchnul kal do odpadu, ale i ddyž odsaju kal mimo a filtruje se voda, tak ani po 7 hodinách není průzračná.A chemii tam dávám jako loni a to byla voda jako... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 6.6.2014
Ventil mám nastaven na pozici 1 filtrace, před použitím jsem udělal proplach a při zapojené filtraci jsem i 30 s nechal odtéct zkalenou vodu mino bazén a pak až jsem to připojil do bazénu, tak jak se to doporučuje. Tak asi reklamace a to je zase... celý příspěvek >
Písková filtrace - vracení kalu zpět do bazénu, 6.6.2014
Zdravím, nevíte čim by to mohlo být, Písková filtrace ProStar4 od Marimexu, mi letos vrací vysátý kal ze dna bazénu zpět a vodu úplně zakalí. Filtraci jsem rozebral, vyčistil a dal nový písek. Provedl proplachy a výplachy.Bez efektu. Po cca 3 minu.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika