Příspěvky uživatele - happy

Zahradnictví Spomyšl, 15.3.2018
Dobrý den, ja také musím pochválit Zahradnictví Spomyšl, cca před měsícem objednané ostružiny a maliny. Včera dodány, pěkně zabalené, s rašícími pupeny. Zatím spokojenost, uvidíme jestli budou v pořádku odrůdy, ale to až za rok . Happy
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 11.12.2017
Pane JG nejsem ctitel šlechtitelů z východu, ale zkouším co mi na zahrádce poroste, bude mít nějaké plody a co mi bude chutnat. Je pravda, že co nový keř nebo strom, tak je to boj s manželkou o místo, kde ho zasadit. A opravdu jsem " Šťastný", když... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 1.12.2017
Tak to je úctyhodný sortiment pane Mittoch. Já sadil jen na své malé zahrádce: černý rybíz: Bona, Sofijskaja, Kompanija angrešt: Mičurinec, Krasnoslavjanski, Niesluchowski vinná réva: Galahad a jedno neznáme z Francie nektarinka:... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 27.10.2017
Mučoval jsem posekanou trávou cca 4-5x za sezónu ve vrstvě cca 5cm. Většinou už byla minulá vrstva seschlá a téměř zatáhnuta v zemi. Na podzim jsem zbytek zarýval. A vlastně jsem nepředpokládal, že by mohly probíhat stejné reakce jako při hnojení... celý příspěvek >
Mulčování ovocných stromů, 18.10.2017
Dobrý den, letos se mi na plodech jabloně Red topaz ve velké míře objevila hořká pihovitost. Může mít na to vliv mulčování posekanou travou? Mulčuji nyní třetím rokem. Děkuji. Happy
Vinaři z okolí Frýdku-Místku, 22.8.2017
Dobrý den, mám dotaz zda někdo na Frýdecko-Místecku pěstujete Galahad a s jakými výsledky? Happy
Choroba vínné révy?, 19.11.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, na jednom výhonu loňské révy má toto poškození. Je to nějaká choroba nebo jen poškození od drátů? Díky. Happy.
Co Vaše réva 2016, 21.9.2016 Obsahuje fotku
Mě letos také dozrály první hrozny na loni zakoupených sazenicích vinné révy u Bred_ika. Beloje čudo u nás na Opavsku dozrávalo koncem srpna, ale musel jsem ho trochu podtrhnout, protože bylo strašně oblíbené u včel a vos. Bezsemenný Jupiter dozrál... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 7.9.2016
Nevím čím to bylo, nicméně po postřiku Acrobatem došlo k zastavení scvrkávání dalších bobulí a v minulém týdnu jsme snědli první hrozny. Happy
Scvrkávání bobulí, 31.7.2016
Takové listy jsou jen ty nejstarší. Myslel jsem si, že to je asi nedostatek hořčíku. Koupil jsem Wuxal pro viinnou révu a stříknul tím 2x na list. A pak teprve začalo scvrkávání bobulí.  A to jsem právě začal uvažovat nad plísní. Pokud by to... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 29.7.2016
Měla by to být odrůda Beloje čudo. Stříknul jsem ho Acrobatem. Happy
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 29.7.2016
Niesluchowskeho jsem nehnojil, jen byl zasazen do zahradnického substratu smichaného se zeminou. Kupoval jsem ho v Opavě. Happy
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jak jsem byl v mém příspěvku o něco výše nadšený z letos vysazeného Niesluchowského a jeho prvních plodů, tak nyní jsem zmatený. Na koncích větviček se mi asi objevilo padli. Takže buď to není Niesluchowski nebo to není rezistent .Nebo se pletu a... celý příspěvek >
Scvrkávání bobulí, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem provedl postřik proti plísni a konečně udělal další foto.  Happy.
Scvrkávání bobulí, 24.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,  mám druhým rokem zasazenou 2 keře vinné révu. Nyní se mi na jedné révě začaly scvrkávat bobulky a zasychat listy od okraje. Je to plíseň? Díky. Happy
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika