Příspěvky uživatele - Miroslavik

Jak ostříhat tuto broskvoň?, 20.4.2021
Díky Lído. Nicméně... toto pravidlo znám a zpočátku jsem se tímto pravidlem konkrétně u tohoto stromku i řídil. Po nějaké době ale stromek vypadal opravdu jako převislá vrba (především, když byl obsypán ovocem). Tudíž tuto "cestu" jsem vyzkoušel,... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto broskvoň?, 18.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý večer, prosím o radu, jak ostříhat tento stromek. Mám jeden z modře označených výhonů odstranit? Dále netuším, zda mám zkrátit větvičky jednotlivě tak, jak jsem naznačil růžovou barvou nebo zda to rozvětvení mám zkrátit jako celek... celý příspěvek >
Co je to za strom resp odrůdu?, 23.9.2020 Obsahuje fotku
obr.4
Co je to za strom resp odrůdu?, 23.9.2020 Obsahuje fotku
obr.3
Co je to za strom resp odrůdu?, 23.9.2020 Obsahuje fotku
obr.2
Co je to za strom resp odrůdu?, 23.9.2020 Obsahuje fotku
Dobré odpoledne, má někdo tušení co to je? Vypadá to jako planá jabloň, ale dužnina je uvnitř tmavě červená. Chuťově je to dobré :-) Díky Miroslav
A je po meruňkách, 1.4.2020
Blanensko 290m.n.m. Dnes ráno na severní straně domu -9°. Mrazy z minulého týdne květy přežily, ty dnešní už ne... Na jižní straně před domem mám velkopavlovickou a leskoru. Příští rok jsem rozhodnut postavit kolem stromů konstrukci z lešení (haki... celý příspěvek >
Co je to za houbu?, 25.8.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Pomůže mi prosím někdo s identifikací těchto hub. Hledal jsem v atlase ale marně. za postřehy děkuji Miroslav
Co je to za brouka?, 5.6.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, netuší někdo, co je to za hmyz? Nikdy jsem nic podobného neviděl. Za postřehy děkuji
Co je to za ptáka?, 11.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dokáže někdo identifikovat tohoto ptáka? Možná se ale nevyskytuje přímo v ČR. Foto pochází z pohoří Zelengora (Bosna a Hercegovina). předem díky Miroslavik
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 21.9.2014 Obsahuje fotku
pánové, díky za reakci momentálně máme v mrazáku nevyužité místo, takže tam mošt patrně skončí co říkáte na tohle řešení? sterilovat by se dalo např. v hrnci, ze kterého by se poté mošt přelil do tohoto sudu.
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 21.9.2014
je možné nechat zmrazit čerstvý mošt bez jakékoli úpravy? v čistých PET lahvích... mražení je podle mého názoru v naší zeměpisné šířce nejlepší způsob uchování vitaminů a všech zdraví prospěšných látek
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika