Příspěvky uživatele - Petra20

Červený javor - choroby, 20.9.2014
Dobrý den, mám stejný problém. V loňském roce jsem to u javoru pozorovala poprvé, podle mě se nejspíše jedná o padlí, protože svraštělka dělá skvrny černé. Řešila jsem to tak, že v zimě jsem veškeré listí shrabala a na jaře postříkala stromek... celý příspěvek >
Výsadba meruňky na podzim, 2.9.2013
Dobrý den, kdy je nejlepší doba na vysazení meruňky? Na internetu jsem četla, že se mají vysazovat na jaře, ale v oblastech, kde není taková zima je dobré je zasadit už na podzim, od poloviny října do listopadu. Máte nějaké zkušenosti, kdy je to... celý příspěvek >
Opuka v půdě - zásaditost, 1.9.2013
Dobrý den, prosím o rady ty, kteří mají půdu na zahradě stejně jako my těžkou, jílovitou a plnou opuky. Půda se mi nezdá příliš úrodná, nicméně většině rostlin se na zahradě daří. Jednou jsme si ale chtěli na zahradu dát rododendrony, ale soused nám... celý příspěvek >
Očkování růží, 22.8.2013
Chtěla bych se zeptat jestli je možné naočkovat růže očky z růží, které se normálně prodávají v květinářství do kytic. Vždycky se mi tyto růže z květinářství moc líbily a chtěla jsem si je i sama pěstovat. Máte někdo zkušenost s tím, že se takové... celý příspěvek >
Řez lyrovníku, 22.8.2013
Máme na zahradě asi 5 let malý stromeček lyrovníku. Asi před dvěma lety ho přes zimu něco okousalo a stromek vyrazil ze země nové větvičky důsledkem čehož teď vypadá spíš jako keř než strom. Chtěla bych ho nějak zastřihnout, aby rostl více do výšky a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika