Příspěvky uživatele - Kačí

Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013 Obsahuje fotku
Pěkný podvečer, tak konečně ty fotky. I když focení v tom dnešním počasí... no, snad bude něco vidět... děkuji.
Prasklý kmen u třešně, 26.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý podvečer, moc děkuji všem za rady, koupím balzám, bude se mi jistě hodit i na ostatní stromky sem tam, obvaz a budu se ji snažit zachránit. Ale jinou než Van by si asi stejně příště nekoupila, moc mi chutná :-)) Připoji foto pro ukázku té naší... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 26.5.2013
Děkuji za názory, určitě to zkusím, po natření balzámem ránu jistě zabalím, slyšela jsem, že se dá obvázat obvazem z lékárny, že dřív než kmen zesílí o tolik, aby obvaz strom škrtil se sám obvaz ropadne. Spíš mi vadí, že nevím proč se to stalo a jak... celý příspěvek >
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 26.5.2013
Dobrý den, děkuji za odpověď, fotky dodám navečer -bylo mi jasné, že se bez nich neobejdu. On už samotný dotaz se smolil příšerně... jak to popsat, že?, když nad něčím skoro brečíte :-))  Když se mi nepovede něco na záhoncích, čert to vem, dá se... celý příspěvek >
Prasklý kmen u třešně, 25.5.2013
Loni asi v srpnu mi praskla kůra na kmeni třešně. Udělala se tam slušně velká díra a letos na jaře větve související s touto částí stromu odumřely. Zbytek stromu (cca 5-ti letý) odkvetl a jsou na něm i plody. Lze strom zachránit? Jestli se nepletu,... celý příspěvek >
Zmizení listů u ovocných stromů (zakrnění?), 25.5.2013
V našem ovocném sadu bylo po zimě vše v pořádku. Na jaře stromy narašily, nádherně kvetly, listy se zelenaly, ale během týdne některým jabloním, hrušním, a švestkám zmizelo listí. Těm nejladším úplně, těm starším půlka listů zůstala normální, u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika