Příspěvky uživatele - Kristyna Hradilova

Zalozeni nove pastviny, 15.1.2017
Dobry den, prosim o radu zkusene chovatele. Zajimalo by mne, jak dloho trva, nez se z pole stane pastvina. Kolik let je potreba na navati semen a travin ze sousednich pozemku. Mame v planu koupit pozemek, ktery byl jeste do nedavna obdelavan jako... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 2.8.2013
Ta to vas lituji, mela jsem stejnou situaci loni na balkone. letos pestuji jen na terase, kde neni ten desny odpoledni hic a na zahonech. Ale tam to taky stoji za houby.-(malo a male plody
Jen si tak trochu postěžovat, 28.7.2013
A jak jste na tom skoro po mesici? Vidim, ze vcelku dobre. ja jsem nesklidila jeste ani 1 rajce a uroda bude vcelku bidna. V pytlich mi sly rajcata na balkone mnohem lip nez v zahonu. VCukety se zabrzdily a prestaly plodit. Cim to asi bude? zalivam a... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 16.7.2013
Jen zavistive koukam na vsechny ty fotky s obsypanyma kerikama. Moje chudinky ani moc neplodi a ani nemaji tu spravnou vysku a sirku. Zustaly zakrsle a jestli bude na kazdem keriku 5 malych kulicek, jeste budu rada. Prevysle, co mam na balkone jsou... celý příspěvek >
Maliny neplodi, 5.7.2013
Dobry den, na zahrade mam maliny, ktere se k nam dostaly od sousedu. Plodi velmi malo a tech plodicich tlustych vyhonu je asi jen 4 nebo 5. Behem leta se vsak malinik (nebo mozna jeste i jina rostlina) rozrusta a to dvojim zpusobem. Tenke slahouny se... celý příspěvek >
Slepice kokrha, 31.5.2013
Dobry den, je mozne aby slepice kokrhala? Nase slepicky ted maji asi 23 tydnu a prave zacinaji snaset. Ale z jedne z nich se zacina klubat kohoutek. Je trochu vyssi a ma i vetsi hrebinek. Ovsem nema ostruhy, ani zadny naznak a normalne kokodaka, jako... celý příspěvek >
Melounek Pepino Gold, 22.5.2013
Dobry den, zasadila jsem melounky Pepino a krasne se rozvetvily. Dokonce uz nabihaji na kvet. Bohuzel v poslednich dnech mi odchazeji listy. Od kraju zacinaji jakoby usychat a cernat. Nevite, co by to mohlo byt? Suche nejsou a nedostatek hnojiva asi... celý příspěvek >
Pepíno Gold, 21.5.2013
Dobry den, dnes jsem na Pepinech taky objevila msice. jak protiu nim bojujete? Dekuji
Melounky Pepino Gold, 21.5.2013
Dobry den, zasadila jsem melounky Pepino a krasne se rozvetvily. Dokonce uz nabihaji na kvet. Bohuzel v poslednich dnech mi odchazeji listy. Od kraju zacinaji jakoby usychat a cernat. Nevite, co by to mohlo byt? Suche nejsou a nedostatek hnojiva asi... celý příspěvek >
Druha varka redkvicek, 20.5.2013
Dobry den, vysela jsem redkvicky nekdy zacatkem dubna. Nebyly velke, ale bulvicky udelaly. Dalsi varka je vsak velmi vetcha, bez bulvicek a navic mi listy neco zere. Mate nekdo radu, jak mit redkvicky i z dalsich vysevu? Dekuji
Rajcata a papriky ve foliovniku, 19.5.2013
Vsem moc dekuji za rady. Rajcata necham v truhlikach (jsou to odrudy vhodne na parapet) a pristi tyden je vytahnu ven a necham za foliakem. Papriky zustanou uvnitr... Tyckove rajcata pujdou primo na zahony. Snad bude i nejaka uroda :-)
Rajcata a papriky ve foliovniku, 17.5.2013
Dobry den, rada bych se zeptala, zda je foliovnik vhodny na pestovani rajcat a paprik po celou sezonu. Mam kerickove rajcata v truhlicich a nechci je mit na balkone. Chtela bych je dat do foliovniku, ve kterem jsem do ted mela sazenicky dyni a... celý příspěvek >
Jak skladovat hobliny?, 26.4.2013
Dobry den, sehnala jsem si jako podestylku ke slepicim hobliny a zajimalo by mne, jak je mam skladovat, aby mi nezacaly plesnivet. Ted je mam v plastovych pytlich, coz mi neprijde prilis vhodne. Je lepsi nejaky jutovy pytel nebo bedynka? mela bych je... celý příspěvek >
Moc horko na salat?, 24.4.2013
Mojemu salatu se letos nedari vubec :-(vysela jsem seminka, ale i ted po 2 mesicich mam sazenicky malinke - 4 listky. Mam je ted ve foliovniku na zahrade a vubec nerostou, mozna je jim zima. Sazenice, ktere jsem koupila, pomalu umiraji. Zkusim... celý příspěvek >
Moc horko na salat?, 24.4.2013
Co to znamena "na vodu"? Jako nejdriv hodne zalit hlinu a pak vysadit? dekuji Dnes v noci mi zdechl dalsi salat :-( a to jsem ho vecer dost zalila
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika