Příspěvky uživatele - nonekupto

Agzat, 24.5.2020 Obsahuje fotku
Chcel by som sa zmieniť o mojom pomocníkovi v záhrade, iste je veľa majiteľov Agzatov no nejak málo sa tu o ních píše a zdá sa mi že je to na škodu, bolo by dobre vyzdvihnúť robustnosť a spoľahlivosť tohto traktoríka, preto som sa rozhodol vložiť sem... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 11.8.2019 Obsahuje fotku
Ja som to riešil takto a som spokojný, vozík využívam hlavne na prevoz nejakej zeminy a odvoz konárov na štiepkovačku a vždy keď idem tak sa všetci obzerjú ešte spôsobim nejakú dopravnú nehodu, lebo aj vodiči sa otáčajú za mnou. Celý tento prípojny... celý příspěvek >
Postrek proti burine, 8.8.2019
Mohol by mi niekto poradiť, najlepšie kto má vlastnú skúsenosť. Jedná sa o burinu v trávniku v minulosti som vždy striekal prípravkom BOFIX a vždy mi vypálilo aj v okolí buriny trávu a to tak že mi zostali holé flaky a potom je pracné podsievať... celý příspěvek >
Čo je to za chorobu uhorky?, 29.5.2018 Obsahuje fotku
Tie uhorky mám zasadené vonku a su na vedení takže nie sú na zemi.
Čo je to za chorobu uhorky?, 28.5.2018 Obsahuje fotku
Pred nedávnom sa mi začali objavovať na listoch uhorky žlté okraje na listoch, ale je to iba na starších listoch mladé výhonky to nemajú. Poraďte čo robiť a čím striekať, proti plesni uhoriek som už striekal 2x Kuprikolom.
Choroba alebo skodca na listoch hrusky, 29.4.2018 Obsahuje fotku
zrejme aj ja budem mať hrušku čo trpí týmto škodcom, poradte či sa jedná skutočne o o tohoto roztoča. Ďakujem.
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Takýmto spôsobom pestujem rajčiny už niekoľko desaťročí, mám ich už takto napikírované po dvoch, takže keď ich vysádzam tak už koreňový bal netrhám a jednoducho ich vysadím do jednej jamky, čo treba dodržať je trochu väčší rozostup, lebo určite je... celý příspěvek >
Skúsenosti s Wolf-Garten Campus 350W, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Aké máte skúsenosti s vyžínačkou Wolf-Garten Campus 350W. Jedná sa o elektricku vyžínačku, zejme asi čína, ale aj tak by ma zaujímalo či niekto vlastní tuto vyžínačku a či by ju doporučil kúpiť a tiež prípadne nedostatky.
Identifikace cerpadla Sigma, 28.7.2015
Takže púšťate vaše fekálie na pole a to ešte ani nie je vaše, tak to je teda opovaha koledujete si o masnú pokutu, neviem ako to máte v ČR, ale na Slovensku je to tak, je to jednoducho ZAKÁZANE.
Drtič větví Vares Shark, 25.1.2015
Po dôkladnom prečítani všetkých príspevkov mi nedá nenapísť svoje skúsenosti s týmto výrobkom. Uvedený drtič SHARK vlastním 3 roky, drtím prevažne konáriky po letnom reze a to do priemeru 3cm, hrubšie nechávam na kúrenie, ďalej drtím na jeseň papriky... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Nilfisk, 1.4.2013
Dobrý deň, potreboval by som poradiť ak máte niekto skúsenosti s vysokotlakým čističom Nílfisk, konkrétne ma zaujal typ: Nilfisk E 130.2-9X-TRA. Alebo ak má niekto niečo podobné hľavne má zaujíma ako máte riešené napájanie vody, musí byť napojený na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika