Příspěvky uživatele - kastef

Staré odrůdy zeleniny a ovoce, 13.4.2013
také mám přes Gengel 2 odrůdy.Golden Currant a Tiger Tom, ještě sem měla zálusk aspoń na dvě, ale nakonec sem to vzdala, příští rok si dokoupím, letos už bude přecpáno.
Obří masitá rajčata, 13.4.2013
a co odrůda Marmande?Někde je uváděna jako keříková, jinde tyčková?
Obří masitá rajčata, 11.4.2013
aha, tak třebas na rok zkusím, a ta.Dulcia je na tom s plísní jak-celkově mám pocit, že žlu´táci sou na tom trochu líp než červená rajčata.
Obří masitá rajčata, 11.4.2013
jinak k těm keříkovým, ta Dulcia a Pavlína sou taky masité? U Pavlíny sem koukala na netu na obrázek, a rajče vypadalo jako vícekomorové... ale ta žlutá Dulcia?
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
no každému chutná něco jiného, u nás sou lidi zvyklí spíš na ty š´tavnaté odrůdy.Můj chlap třebas rajčata miluje, ale úplně ke štěstí mu stačí 1O ks Startu nebo Slávy Porýní, a úplně nejlíp cherry rajčátka... nějaké ty extra věci pěstuji pro sebe, on... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
mě masitá rajčata chutnají, ale mému muži též nelezou... ty Brutusy sem pěstovala jen pro sebe, byly výborné, dužnaté,ale měly zároveń hodně š´távy.Loni sem měla velké potíže se žaludkem a tyto jediné mi nedělaly potíže-lehce se loupou a sou... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 10.4.2013
tak to je zajímavé, mě se ten Brutus zdál poměrně brzy zralý, ale bohužel u nás byl náchylný na nemoci.Možná na rok zkusím znovu, ono čert ví, co v tom sáčku se semeny bylo... loni sice těchto rajčat uzrálo dost, ale nakonec chytly čerń,ale... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 9.4.2013
tak masité žluté mám ty Yellow G.R, poprvé,a sama sem zvědavá-rostlinky mám jen 3 a zatím sou slabota... snad se toho foliáku dožijí.A vy ty Býčí srdce, pěstujete jak, předpokládám že ste spokojená, když je máte už poněkolikáté.
Obří masitá rajčata, 9.4.2013
tak já mám býčí srdce letos poprvé, a bude jen ve foliáku-předokládám, že tak ho nebudu muset stříkat... jinak zkušenost mám pouzes masitými rajčaty Brutus-výborné, poměrně rané rajčata ale náchylné na všemožné nemoci, loni byl tak dobrý rok na... celý příspěvek >
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 8.4.2013
já mám Golden Curant starou odrůdu/ sehnanou přes Gengel, tj něco jako genobanka starých plodin/,ale taky sem viděla něco podobného v F1,ale to je jen něco podobného, asi jako tak, když chováte slepičky vlašky koroptví originál plemeno, ale můžete i... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 7.4.2013
tak si pochutnejte, semínka usušte a schovejte na další rok, já mám krom těchto dlouhých, ještě takové ty klasicky tvarované papriky tmavo červené, také z papriky ze supráče.Krom toho ještě beraní rohy, a kozí rohy Mars/ ty vyrostly ze semínek... celý příspěvek >
Úroda ze semínka z kupované papriky ze supermarketu, 7.4.2013
semena papriky z obchodu vysévám běžně, vždy to byly kapie-letos prvně mám ty super dlouhé červené, rostlinky jsou jak stromy.Ale kolegyně z práce je měla již loni a prý vše OK!
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
myslím, že jim to neublíží...,zvláš´t pokud už mají bohatý kořenový systém, navíc rajčata snáší zavadnutí poměrně dobře, ke konci dubna když už mívám opravdu stromy, tak zalévám dvakrát denně a i tak když přijedu spět tak kolikrát stojí chuděry... celý příspěvek >
Vytahla rajčata, 7.4.2013
přesně tak, taková mělká miska je nevhodná-také tak mám pár rostlin, ale jsou ještě malé a ještě je během týdne přendám do vyšší nádobky, nejlepší je velký kelímek od jogurtu, či ta odezaná petka.
Pěstování rajčat 2013, 7.4.2013
no to toho máte požehnaně, jistě něco z toho bude dobré, ono každému chutná něco jiné.Já mám 13 odrůd, vesměs to jsou věci, krom úplně běžných, odrůdy které se u nás dají sehnat, ono už taky přes všelijaké weby koupíte dnes cokoli.Myslím, že nabídka... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika