Příspěvky uživatele - kastef

Rajčata ven?, 27.4.2013
taky to risknu a dám ven, pár sazenic nechám do rezervy, kdyby něco a ty pak půjdou do kýblů-foliáky sem osázela dnes...
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 27.4.2013
tak proč se tu na to ptáte, když si dokážete sám odpovědět-rozstřihněte je tedy třebas natřikrát... když víte že obrostou.Co tedy chcete radit.A dvoumetrový rajčata v dubnu, ty nemívám ani v srpnu na záhoně.Jinak i přerostlá rajčata se dají dát hodně... celý příspěvek >
Osázení foliáků již nyní?, 26.4.2013
tak to tam dám, dnes sem sela okurky, cukety a patisony, tak sem foliáky nestihla.Zítra ráno jdu na to.Už sem propočítala, co tam půjde, Býčí srdce, Yellow G.R.,Yellow Banana, Albertovské a Tiger Tom.-Stupické, Start,De Berao, Perun,a různé jiné i... celý příspěvek >
Pěstujete rajčata, případně okurky, ve skleníku?, 26.4.2013
proboha a proč, to jako ustřihnout spodek?Nebo jak?Já mám taky některé přerostlé a s poupaty, pak jich prostě zasadím co nejhloub a je to.
Osázení foliáků již nyní?, 25.4.2013
spíš bych to viděla na to zakrytí, kdyby něco-topení tam mít nemůžu.Pamatuju si loni mrzlo dost.
Osázení foliáků již nyní?, 25.4.2013
mám to v plánu už o víkendu.Myslíte že to je brzy, jak by tyto rostlinky snášely přímrazek/ případný-pokud by přišel/,kolik by vydržely.Nechci aby se sazenice zničily, zrovna těch co tam budu dávat mám akorát.Býčí srdce už některé kvetou a bylo by... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 24.4.2013
no s těch zmrzlíků mám trochu obavy, a zrovna do foliáků mám Yellow Gazzi, a býčí srdce, a kdyby mi zmrzly už bych jiné neměla.Těch Y.G.R. mám jen 2 pěkné rostliy, ta třetí je špatná, má svazčitost a je velmi slabá, asi s ní nebudu ani ucpávat foliák... celý příspěvek >
Obří masitá rajčata, 24.4.2013
pro Mr.Biggg-tak semínka Pavlíny i Napoli už klíčí. Tak snad ještě za těch pár týdnů poporostou... Dnes sme postavili foliáky, takže o víkendu to zkusím a nasážu nějaké sazenice, mám místo na 2O-22 tyčí, a 13 kýblů, plus několik menších kyblíků na... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 22.4.2013
to je mi jasné, každý z nás má jinou chu´t, co jednomu připadá hrozné, tak druhý si třebas pochutná.Mám hlavně ráda různé zvláštnosti, tak takové pěkné rajčátko by mi stálo za to, i kdyby nechutnalo.V nejhorším existují různé saláty, kde se dá... celý příspěvek >
Rajče "Skvrnitý říman"?, 22.4.2013
no to je škoda, ale asi ani toto mne neodradí od vyzkoušení.U nás se sní skoro všechno.Za vyzkoušení to stojí i tak.Naštěstí každému chutná něco jiného.
Sladký angrešt odolný proti padlí - co mi můžete doporučit?, 22.4.2013
1OO% odolná odrůda je Invicta, ovšem chu´tově nic zvláštního-a v tom to je, něco je vždy za něco...
Rajče "Skvrnitý říman"?, 22.4.2013
no ty sou taky pěkný, no určitě bych je chtěla zkusit, mě obvykle chutná to co druhým ne...,tak třeba to bude dobrý.A kdyby ne, jen pro to jak vypadají je vyzkouším.Proč nešly sušit?
Pěstování rajčat 2013, 22.4.2013
tak já o víkendu také rozdělám foliáky, možná ještě nebudu sázet, ale po neděli už něco dám... a složím rámy na okurky a ty už naseju 1OO%
Rajče "Skvrnitý říman"?, 21.4.2013
vypadají opravdu lákavě
Sadenice rajčín - fialová farba listov, 21.4.2013
něco na tom bude... mám tu 2 sazeničky keříků z rajčat z obchodu, takové oválky se špičkou to byly, kořeněné chuti.Sazenice mají oproti jiným sazenicím temně zelenou barvu, stonky a žebrování listů fialové.Napřed sem myslela že začínají zahnívat, ale... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika