Příspěvky uživatele - kastef

Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
A Semaroh s 5 cm plodem
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
¨¨
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013 Obsahuje fotku
no budem doufat, že to dopadne a nic nepomrzne.U nás okolo hlásí okolo 3 stupňů v sobotu, a my jsme na místě, kde bývá tak ještě o 2 míń.Bylo by to škoda, přiznám se, nic se mi zakrývat ani balit nechce, ale v nejhorším, co nadělám.
Rajčata ven?, 20.5.2013
no na ty mrazíky co hlásí v pátek sem zvědavá.Pro jistotu dýně a náhradní cukety v kelímcích ve foliáku zatím nechám tam, ty sem zatím nestihla zasadit.Holt račata, okurky,papriky vše je venku.Ono byly roky, kdy v červnu bylo v noci 4 stupně,... celý příspěvek >
Rajčata ze středozemí, 19.5.2013
a můžu být zvědavá, co je to za odrůdu, ty Středozemní/  to samé, o čem píše zadavatel?/Jinak ty sazeničky Pavlíny a Napoli pěkně rostou zatím ve foliáku a nebudou mít velké zpoždění.Pro Pavlínu mám plastovou bednu 5Ol, ale to Napoli,... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 19.5.2013
papriky mám prozatím krásné, venku je zatím pěkně.Byla výhoda,že bylo při sázení pod mrakem,další 2 dny také,tak neměly ze slunka šok.Včera večer se sice ochladilo, ale ráno bylo 14 stupńů, a už teď je tam mnohem tepleji.Rajčátka ty škaredé sem... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 18.5.2013
mě vítr dolámal afrikány a málem mi odletěl foliák, tak tak sem ho zachránila.Rajčata venku vypadají bídně, flekaté,ani se to nehne, krom Perunu, ten je jako lusk, krásně zelené rostlinky se silnými stopkami, ještě jakž takž Stupické.Mrzí mě, že sem... celý příspěvek >
Rajčata na balkoně, 13.5.2013
stačí 1O l kýble
Cuketa na semena, 13.5.2013
předloni se mi pokřížila tykev/cuketa/ Květa se sousedčinými okrasnými tykvičkami, ani si nepřejte vědět co mi vyrostlo další rok, hořké plody všelijakých barev a tvarů.Vzdálenost asi 7O m.
Svetle zelene sazenice paprik, 12.5.2013
měla ste je na různých místech nebo na jednom?Jsou to různé odrůdy nebo jen jedna?
Je to koniec?, 12.5.2013
to je možné, možná by neškodilo vybrat třeba půlku, nasadit,něco přikoupit a pak srovnat, o kolik se sazenice zpož´dují.To už je ale věc jejich pěstitele, jestli koupí nové, nebo dá šanci těmto-mě by jich bylo určitě líto, a nasadila je, aspoń část.
Je to koniec?, 12.5.2013
venku v hlíně obrazí, rajče se dokáže zregenerovat.Horší to bude s těmi papričkami, které sem tam tuším zahlédla, ale za pokus to stojí.
Je to koniec?, 12.5.2013
já bych jim dala šanci-dejte je co nejdřív ven do hlíny, ono v těch kelímkách i tak samo o sobě už ty sazeničky strádají-vidím to na svých, co mi zbyly ještě nevysazené, už je čas na výsadbu.Určitě se vzpamatují.
Pěstování rajčat 2013, 12.5.2013
odrůda Titan je keříková, takže se nevyštipuje, ani nedává k tyči, ale já sem k nim přesto dala vždy krátký klacík a trochu svázala.Keřík je totiž dost poléhavý.Odrůda je spíše náchylnější k plísni, a rádi ji odspodu ožírají slimáci.Lépe by jí bylo,... celý příspěvek >
Pestovanie rajčin v skleníku - problém s mokrými rastlinami, 12.5.2013
ve skleníku se vám sráží teploty, v noci je chladno a přes den teplo.Rajčata mají raději průvan.Více větrejte.Bohužel mám to ve foliáku taky, jen co se ještě kapku oteplí už budu nechávat otevřeno i přes noc.Takhle bohužel otevírám až okolo 14 hodiny... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika