Příspěvky uživatele - PavelZ

Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 17.2.2013
Klíííd Mistře Velilký!!   Vůbec se není o čem dohadovat!! Měli bychom si zde zavést zásadu, že o věci budou diskutoavt jen ti, kteří zde předloží foto, že mají svou aero-hudro-NFT nebo jinou ponii.. Pak je s těmito lidmi o čem se... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013 Obsahuje fotku
Tady je obrázek nitrát měřáku - je to asi ruský stroj takže Mr Bigg by možná věděl to sehnat. Možná že kdybychom se s tím prošli v několika supermarktech že bychom se hodně divili:) A tady tabulka # Product      Maximum... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013 Obsahuje fotku
Tady je obrázek ze kterého se dá ukázkově vyčíst které kořeny vyrostly v rašelině a které v hydroponii. Nicméně platí všude popsaná teorie, že se rostlinka v okamžiku přesazení přestane vyvíjet a podle stáří buď zdechne, nebo se jen přibrzdí na pár... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013
Koumeme o stošest:) Takže dle informací z vysoké školy zemědělaké nikdo!!  nekontroluje úroveň dusičnanů v zelenině. Prý to v tom objemu co se dotáhne z Holanska a Španělska není prostě možné. Provádí se jen namátkové kontroly. Zelenina chutná... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013
Jejda pozor!!! Fasádní vata má v sobě protipožární ochranu - jedovaté chemikálie a proto je nehořlavá!! Musí se používat jen čistý rockwool z obchodů! Všude se na to upozorňuje! 
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 6.2.2013 Obsahuje fotku
Tak se nám totu rozjelo. Především je nutno poděkovat paní za to video to je krásné!   A hlavně důkaz, že to funguje v jakémkoliv rozměru.  Co se aeroponie týče, mám stejný názor - mlhování je přehnaný nesmysl, stačí ty kořeny omývat.... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 5.2.2013
Přesně tak, jsou to nesmírně zajímavé věci a určitě a jednoznačně dobrá hračka pro výzkumníky.  Chce to jen koumat a vyrobit "mechanismus-systém" který vyprodukuje v co nejkratčím čase co nejzdravější rajčata. Mě se na aero-hydroponii líbí... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 4.2.2013
Hnojí se tak jako tak. v obchodě to koupíš a co oči nevidí to srdce nebolí. Z jednoho pole můžeš mít a několik výsledků měření chemikálií v zelenině. Záleží jak se pan rolník nemáhá s pravidelností hnojení, kde se mu nedostalo, protože se zas jinde... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 3.2.2013
katalog rajčat v češtině jsem našel na webových stránkách Zámecká zahrada Čimelice máte někdop lepší?? jedna trubka bude jedna odrůda dík moc!! Pavel
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 3.2.2013
Na skromný dotaz skromná odpověď :) Díky svému povolání žiju na Zemi - nejčastěji UK.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 3.2.2013 Obsahuje fotku
Zdravím vespolek, než jsme založil tento strom, optal jsem se několika rajčatových guru co pěstují celou řadu odrůd rajčat, zda mají zkušenosti s nejmodernějším systémem pěstování rajčat.  Všichni pěstují klasicky v zemi. Je tu někdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika