Příspěvky uživatele - Tondaa

Šípkový džem, jak na to jednoduše?, 28.9.2020
Jednodušej už to nejde, než jak píšete! Určitě to zkuste a dejte sem vědět, jaký jste měl úspěch.
Pilatka švestková, 7.6.2020
O jaký hmyz se jednalo, když jsem viděl hejno černých, a,,velkých,, much s jakoby svěšenýma kohama (nebo to bylo kladélko)? Byly v hejnu a poltovaly kolem kvetoucí jabloně, ale zdánlivě bez zájmu o strom? děkuji
Špatně rostoucí malý rybíz, 19.4.2020
Děkuji, ale když je těch rybizů jen několik tak se to těžko řeší. Co se zbytkem postřiku, když to naředěné má jistě nepříliš dlouhou dobu skladování (nebo jej využiju i na postřik ovocných stromů na některé současné škůdce??)
Špatně rostoucí malý rybíz, 19.4.2020
trošku bych přitvrdil, protože, jestli mu už několik roků strádá a jak píše..,,nedělá nic,,  jistě by bylo výhodnější neztratit už letošní sezonu a sestříhat klidně hned..ono to letos doroste (a nebo uhyne) ale příští rok bude zmlazeno a hojno... celý příspěvek >
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 18.4.2020
..i když tuto debatu p.Vysloužil elegantně ukončil, dovolím si ještě špitnout. Já jsem v dobách, kdy jsem neměl (..auto bez motoru).. používal bubnovou sekačku. Jablka do posádu a nějak zabezpečit využití drobné dřeně a šťávy před vsáknutím do... celý příspěvek >
Špatně rostoucí malý rybíz, 18.4.2020
Dnes jsem odstřihnul slabě rostoucí horní větévku na rybízovém keři (nevyrašily na ní lístky) a k mému překvapení byla uvnitř větvičky larva nějakého hmyza... možná je to k vidění i jinde, ale pokud někdo ví, co to je,...???
Jak ostříhat tůje?, 16.4.2020
nepíšete, jak,,blízko,, k plotu jste je nasadila. Já je mám snad 50 cm od plotu a 70 od sebe (rozestup)  a nemám problém ani s plotem ani s mezerami mezi nimi
Jak ostříhat tůje?, 14.4.2020
Já stříhám tůje tzv,,na plot,, tedy, podle výšky plotu, proto že vyšší už nepotřebuji a tím dochází k rozšiřování porostu. Stříhám, silnější větve odřezávám tak, aby nad nimi zbyly ty mladé,,plátky,, které jednak skrejí ty sestřihy a také dorostou... celý příspěvek >
Skladovateľnosť jabĺk - 2018/2019, 3.3.2019
Zdejší forum považuji za seriozní, ale jsou tady i, rady,..a tak jednu přidám. Po sklizni jablek se mi podařilo neskovat do sklepa bednu ontarií (takovou tu masovou, plnostěnou), zůstala na dvoře, mezi jinými, byť zakrytá pytlama. Včera jsem cosi... celý příspěvek >
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 17.10.2018
Vygooglil jsem si černý ořešák a myslím, že jako loupané ořechy by to nezaujalo ani ty největší urpuťáky-loupače
Mandelinka, 7.5.2018
Tak letos už začaly brambory rašit snad rovnou s mandelinkama - výhon sotva pár centi a už je na něm několik listú s vajíčky a broučínkové si hoví hnedle vedle (při večerní kontrole) Zřejmě to bez chemie od samého začátku nebude snadný souboj...
Servis motorových pil SOLO, 8.3.2018
Já jsem se setkal s odpovědí že dodávají ND pouze servisům. O polovinu se mi to zdražilo, ale nakonec i servisák žasnul...
Kolik hrušek denně, 3.11.2017
On budeasi rozdíl, jestli si pochutnávám na máslovkách a nebo třeba pražankách. Takže - o počtu to nejspíš není Zajímalo by mě, (na rozšíření otázky) jestli jste někdo dokázali určit, kolik kilo třešní jste pojedli v sadu, když už jste,,na... celý příspěvek >
Topinambur, 23.10.2017
Jak píšete - stonky pryč a vykopávat. Ty malé občas změknou, ale větší v písku či aspoň vlhkém sklepě vydrží solidní dlouho
Žádost o určení motýlů, 11.9.2017
když už jsme u těch motýlů, zeptám se taky - kukla, silná i velká jako malíček(na ruce), hnědavá a byla v brambořišti. Stačí takto na určení - aspoň bude li to brouk nebo motýl?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika