Příspěvky uživatele - Uju

Střecha na zim. zahradě - makrolon se potí, 31.3.2014
Moc Vám děkuji za rychlé reakce. Nevěděla jsem zda-li to je normální nebo vada a nechtěla jsem být za vejpruzku. Dodavateli jsem volala, mám to nafotit a paní to nechá posoudit technikům-firma která mi dělala zimní zahradu zajišťovala boky a skla,... celý příspěvek >
Jaké keře, rostliny byste doporučili pro volně rostoucí živý plot?, 31.3.2014
Koukám k sousedom. Mají živý plot jakousi vrbu která má mladé výhodny bílo růžové. Vypadá to úžasně. Opadá hezky najednou a bezlisté pruty jsou do oranžova, takže to není ani v zimě nijak nezajímavé. Bohužel nevím jak se jmenuje(určitě tu budou vědět... celý příspěvek >
Střecha na zim. zahradě - makrolon se potí, 31.3.2014
Dobrý den zahrádkáři a kutilové. Před necelým rokem jsem si nechala postavit zimní zahradu. Na střechu jsem zvolila místo skla makrolon (i firma ho spíš doporučovala) ALE všimla jsem si, že je makrolon opocený uvnitř v těch komůrkách. Nijak mi to... celý příspěvek >
Japonský červený javor, 24.3.2014
Tak zahrádka je orientovaná na západ ale svítí tam od cca 15:00 hod. Je velká, široká cca 6m dlouhá 7m - zhruba. Vlhko-to mít rozhodně bude, zasadila bych ho u jímky na pitnou vodu, kde je ta nádrž plná vody(kohouty pod vodou) a jímka sákne, takže i... celý příspěvek >
Japonský červený javor, 24.3.2014
Dobrý den zahrádkáři. Opět jsem přemýšlela nad tím, jak letos začnu řádit na zahradě a ráda bych na do předzahrádky pořídila ten červený japonský javor. ALE - je hodně druhů-což je čára přes rozpočet-myslela jsem, že prostě půjdu koupím a hotovo.... celý příspěvek >
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 15.2.2014
Dobrý den. Také jsem si koupila hyacinty a ještě narcisky malého vzrůstu s tím, že je dám na jaře na okna. Vysazovat na záhon je potom nechci, tak jsem si říkala, že bych je ráda uchovala do dalšího jara. Dočetla jsem se, že to jde a chci se zeptat... celý příspěvek >
Jak nejlépe vytápět, 25.12.2013
Děkuji všem za reakce. Nechám to napojit na topení a kotel s peletkama.Kotel máme automat speciál na peletky, Takže můžem používat pouze peletky bílé 6mm-žádné jiné. Původně manžel chtěl, ale ty ceny kotlů jsou opravdu luxusní. Takže i u tohoto při... celý příspěvek >
Oranžové tečky na slivoni, 10.12.2013
Je, teď jsem hledala stejný problém. To samé se mi udělalo na javoru před domem :-(Jen je těch teček teda podstatně více než na fotce :-(Javor jsem minulou zimu radikálně ořezala, vzhledem k tomu, že ty tečky jsou jen na orezaných větvích tak jsem to... celý příspěvek >
Jak nejlépe vytápět, 10.12.2013
Lidičkové děkuji za reakce. Až chlap půjde platit fakturu za opravu kotle tak se poptá kolik by stálo a hlavně kdy by bylo možné protáhnout topení a dáme tam tedy radiátor. Jinak tedy když jsem topení na peletky pořizovala(léto 2012), tak stálo Kg... celý příspěvek >
Jak nejlépe vytápět, 9.12.2013
No, podlahové topení dělat nechci(zimní zahradu mám napojednou na obývák a je tam stejná dlažba-už jsem to tak koupila, takže jsem jen vyměnila kryt a podlahu a vše ostatní zanechala.Kytky-no tam bych to asi moc neřešila, mám pár orchidejí(jen ty... celý příspěvek >
Jak nejlépe vytápět, 8.12.2013
Dobrý den. chci se optat jak vytápíte zimní zahradu. Toto léto jsme vystavěli novou-plastové profily a dvojsklo a zatím není nijak vytápěná. Jelikož je v ní chladno a nehostino, tak bych ráda o nějakým topení pouvažovala. Máem v obýváku přípravu,... celý příspěvek >
Jak zazimovat venkovní květináč, 4.10.2013
Děkuji za reakce. No, domů je přenášet nemohu bo jak už sjem psala nemám tolik prostoru(sousedka má sklep, tak má vyřešeno), no, má představa, že budu pěstovat v květníkách, je ibišek(venkovní), nějaká ozdobná tráva, thůjka atd...- něco co je schopno... celý příspěvek >
Jak zazimovat venkovní květináč, 30.9.2013
Dobrý den. Nenašla jsem vhodné místo kam svůj dotaz dát, tak snad to nebude vadit. Koukala jsem k sousedce, že má spousty trav, keřů v květináčích a upřimně tato myšlenka se mi líbí(mám před domem vydlážděno a něco zeleného by se hodilo)+ velký... celý příspěvek >
Orchidea. stále kvete, žloutnou listy a schnou vzdušné kořeny, 29.9.2013
Ještě jednu věc jsem zapoměla napsat(asi dost důležitou) při přesazování sjem si všimla, že kořeny v květináči nejsou do zelena, ale spíš do žluta-to je asi taky něco blbě. Bo ta nová je má zelené
Orchidea. stále kvete, žloutnou listy a schnou vzdušné kořeny, 29.9.2013
Děkuji za rady. Zalévat prubnu častěji. Teď jsem je měla na balkóně, tak jsem je přenesla domů, jednu jsem na zkoušku dala na severní ale dost světlé okno, druhou-novou dobrou. na původní okno a další na okno vedle-tedy stejné podmínky, ale je tam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika