Příspěvky uživatele - Kasla

Malé papriky, 6.7.2013
Petra sazet 20 cm sazenice je posetilost, takovym rostlinam rikam holokrcky, mam nad. vysku jinou nez ma jizni Morava a papriky mam, pouzivam je pro zavarovani a zadne pokusy delat nemohu, papriky sazim do skleniku konec kvetna a nebo zacatek cervna,... celý příspěvek >
Třešňové sady, 3.7.2013
Šlo mi především o sady kde se tresne primo dají koupit, cena bývala většinou jiná než v obchodní síti, nekteří obchodníci se patrně domnívají, že jsou lidi prasata a koupí vše.
Třešňové sady, 23.6.2013
Mikeš13 (220) - no zrovna zkusenosti mic moc, byl jsem se podiva v sadech od hlavniho vstupu, tam je videt investovani, udrzba to ano, ale prijel jsem tam v poledne a tresne zadne nemely protoze pry prsi, prselo rano v pul osme a misto cesani se... celý příspěvek >
Třešňové sady, 9.6.2013
Uz jste tam byl nekdy nakupovat, to je dilo, a o prodejne v Klasterci ani nemluvim.
Třešňové sady, 8.6.2013
Dobrý večer, blíží se doba třešní a tak by mě zajímalo kde jsou v kraji Ústeckém, Libereckém a Středočeském třešňové sady případně s vlastním prodejem, vím o sadech za Chomutovem jak je Červený Hrádek a potom sady hrušek a třešní Cítov-Daminěves,... celý příspěvek >
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 1.6.2013
Nedebatujeme o tom co bude, ale co je. Michal ma pravdu v cerstvem stavu absolutne nepouzivatelny, pouze medialni kampan o zazraku a vitaminech, znam nekolik lidi kteri skocily na reklamu a pak pouzily kolecko lopatu a krumpac a bylo po... celý příspěvek >
Rakytník odrůda Sluníčko nebo Krasavice, 30.5.2013
Nejdrive si ujasnete co ma znamenat,, chutne plody v cerstvrm stavu,, je to jako chtit aby feferonka mela chut pomerancu, je totiz nepouzivatelny a oblbovani zakazniku.
Paprika amy, 1.5.2013
Co se tyka sazenic paprik tak je to hruza, nejde o to kolik mate listu, ale zmerte vysku rostliny od pudy, dale paprika je teplomilna rostlina, mate prilis nizke teploty, k prvnimu kvetnu mam rostliny vysoke 40 az 50 cm, rostliny silne, mate... celý příspěvek >
Vytekani asi mizy z tresni, 10.11.2012
Dekuji Josef, uz na tom pracuji.
Vytekani asi mizy z tresni, 9.11.2012
Dobry vecer, nasel jsem u trech tresni vytekani asi mizy, u dvoch stromku je to malo u tretiho je to vetsi tam do konce praskla kura a vyteka dost, codelat? Mam to vyhodit a koupit na jare novy, nebo se to srovna.
Černý rybíz - jaký?, 9.11.2012
nevim co ma spolecneho strihani rybizu s mysinou.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 8.10.2012
Nechtel bych videt udelat odber vzorku pudy, to uz muzete koupit primo jahody v marketu a jste na tom stejne, stejny humus, doma pestuji ovoce a zeleninu proto abych si uzil chut a kvalitu a ne abych konzumoval hnojiva, zapach hnoje nebo rybiny... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 7.10.2012
Jahody z Vesele taky zadna slava nebyla, plisne a potize zcela bezne, taky vedeli proc konci
Mnozeni vavrinu, 18.9.2012
Dobry vecer, mam vavrin a pri strihani me napadla myslenka, odstrihnuty vavrin znovu zasadit ale jak? Zkousel jsem dat do vody a nic, nevite nekdo nahodou jak by se dal odsrihnuty vavrin dal pestovat.
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 14.9.2012
Petra - ne jenom sazenice jahod se v hobymarketech nekupuji, k tomu mate jahodarny, nevim proc, ale tady je Sempra asi neco extra, jahody kupuji vyhradne od jahodarny Vranany, zavolejte si tam a domluvte pozadavek, nebo si udelat vylet a vyrazit na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika