Příspěvky uživatele - Mr.Oizo

Zahradní traktor VARI RL 98 H, 11.5.2018
Děkuji za postřeh ohledně traktůrku. Také se chystáme pořídit a tento je jeden z favoritů. Jen ten motor nevíme co od toho očekávat. Jaké jsou informace asi po cca měsíci používání? 
Napadený banánovník, 8.4.2015
Děkuji vyzkouším.
Napadený banánovník, 6.4.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu čím je rostlina napadená a jak se toho zbavit. Jde o bílé vatovité chomáčky po celé rostlině.
Zhodnocení vyrobené filtrace, 18.9.2012 Obsahuje fotku
Tak po nějaké době se dostávám k zhodnocení UV lampy. Tak zelená řasa je pryč ale nastal u mě problém.Byl jsem týden pryč a vypadla my filtrace na 2dny a tudíž bakterie ve filtru jsou včudu.Zelená je pryč ale nyní je voda taková mléčná a přisuzuji to... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 3.9.2012
cesnak na to kápl ano dělal my to známý který se živí výrobou septiků atd.
Zhodnocení vyrobené filtrace, 3.9.2012
Tak po dlouhé době testování žádná výrazná změna tak jsem se nakonec rozhoupal a pořídil UV lampu která běží ode dneška.S výsledkem se opět podělím.
Zhodnocení vyrobené filtrace, 29.7.2012 Obsahuje fotku
Tak filtrace komplet osázena houbičkami na dně jsem nechal zeolit tak aby nebránil průtoku. Do poslední komory jsem vložil plast.mřížku tak aby nedošlo k ucpání odtoku. Co se týče UV lampy tak se my zdá jejich cena strašně přemrštěna. Kdybych věděl... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 27.7.2012
Také mě to napadlo jen nevím čím to vyplnit jelikož to není zatopené díky spodnímu odtoku. Rád si nechám poradit co tam dát. Nejspíše dodám i molitan.houbičky i do komory 3a4 nad zeolit. Bezpečnostní přepad jsem také dodělával proto ty uřízlé vrchky... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 26.7.2012 Obsahuje fotku
Děkuji oboum za rady a postřehy. Možná je to špatně patrné z fotky ale filtrace funguje tak jak píšete opravdu protéká přes všechny filtr.média.
Zhodnocení vyrobené filtrace, 26.7.2012
Děkuji za odpověď. Jak dlouho proces čištení může probíhat? Pak mám otázku zda by to mohlo fungovat i při vypínání filtrace po dobu drahé elektřiny.Jde o to jak dlouho dokáží přežít bakterie ve filtru. S akvária vím že několikahodinové výpadky... celý příspěvek >
Zhodnocení vyrobené filtrace, 25.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den měl bych na vás prosbu zda by jste mohli zkouknout mou vyrobenou filtraci a říci zda takto může fungovat. Jezírko mám o objemu cca 4000l Filtrace je osazena ve dvou komorách houbičkami a ve dvou komorách cca 5kg zeolit. Jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika