Příspěvky uživatele - sarkakom

Juka, 12.7.2013
Děkuju za odpověď. to jsem ráda. Tak uvidím :-)
Banánovník - pěstování, 7.7.2013
Vypadá to, že má suchý vzduch. Zkuste ho častěji rosit.
Juka, 7.7.2013
Mám dotaz: měla jsem děsně velkou juku, nebyla zkracovaná, jak prodávají v obchodě, ale celistvý kmen, velká cca 2,5-3 m široká pomalu 1m, opravdu nádherná. Jenže jak se otáčela za sluncem, i když jsem jí občas otočila, tak měla ten kmen křivej.... celý příspěvek >
Rada anturie, 4.5.2013
Ty suché fleky na anturii se tvoří z příliš suchého vzduchu. Může se to tvořit hlavně v zimě. Zkuste vlhkost zjistit vlhkoměrem a popřípadě rostlinu rosit..
Rhipsalis - začíná kvést, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Ten kaktus je opravdu pěkně dekorativní.. :-) Mám ho taky, ale nikdy mi nekvetl.. Mám ho asi přes rok. Můžete mi poradit, jak se vám povedlo dovést ho ke květu? Děkuji
Dendrobium - pokroucené listy, 1.3.2013
dobrý den, mám to taky, nejvíc v zimě, když se topí. je to opravdu ze suchého vzduchu :-) na dendrobium nobile, ale ničemu to nevadí, zrovna mi kvete..., jen to není moc pěkné ;)
Vanda spálená od slunce, 1.3.2013 Obsahuje fotku
tak tady jsou fotky mé spálené vandy :-( je focená zvrchu, ale když se kouknu vodorovně, tak je to opravdu jen tam, kde končí váza, výš už ne...
Vanda spálená od slunce, 1.3.2013
fotku přidám :-)... kytku jsem hned přemístila na západní okno. Mám tam veškeré phalenopsisy a daří se jim dobře. Na východní okno nemám možnost..
Vanda spálená od slunce, 1.3.2013
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Dostala jsem v prosinci kvetoucí vandu ve váze. Krásně prospívala, dala jsem ji na jižní okno. Jednou týdně jsem ji zalila kořeny, nechala vodu tak 2 hodiny a potom slila. Jenže tento týden byl jeden krásný den, a... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 4.2.2013 Obsahuje fotku
Lído, cambrie mám na západním okně s ostatními orchidejemi a kvetou taky krásně a pořád... :-)
Jak přimět Cambrie ke květu?, 4.2.2013
Dobrý den, já mám taky cambie, krásně mi kvetou, na každé nové pahlíze. Zalévám je úplně stejně jako ostatní phalenopsisy. zalít a po cca půl hodiny vodu sliji... Mám je i na stejném okně s ostatními phaly... :-)
Poraďte prosím, co mám za chorobu na dendrobiu...?, 3.2.2013 Obsahuje fotku
Prosím, o radu, co se mi vytvořilo na dendrobiu, je to stříbřitý povrch... Je to vlastně už odnož, není koupená.. Měla ale pěkné kořeny, tak jsem jí zasadila zvlášť. Jinak se ostatním mým ochidejím tohoto druhu daří dobře. Předem děkuji za radu.... celý příspěvek >
Zemina pro epidendrum, 8.8.2012
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli se dá koupit přímo substrát pro epidendrum a dendrobium a potřebuju dát do většího květináče i cambrii. Jenže mám doma jen klasický substrát pro phaly a do toho to nejde(je dost hrubý). Abych řekla pravdu,... celý příspěvek >
Pochlubte se jak vám kvetou Orchideje, 19.7.2012 Obsahuje fotku
Také se mi docela daří... :-) Posílám pár fotek... ;-)
Co mi to roste na orchideji?, 19.7.2012 Obsahuje fotku
No, to mě právě vůbec nepřipadá, keiki se mi tvoří na jiné, a vypadá to jinak, dokonce mi kvete... Jenže tohle je: stonek, mini lístek, pak zase stonek, opět malý lísteček a pokračuje to dál, zase stonek... Tak nevím.. :-(co z toho vyleze...... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika